Widzów zamurowało. Jurorka X Factor: Regularnie brałam narkotyki przed programem

Widzów zamurowało. Jurorka X Factor: Regularnie brałam narkotyki przed programem

X-Factor to program muzyczny, w którego jury zasiadają zazwyczaj sami celebryci. W ostatnim czasie media obiegła szokująca wiadomość o tym, że jedna z jurorek otwarcie przyznała się do wciągania kokainy na chwilę przed rozpoczynającymi się nagraniami.

X-Factor to program, który niezwykłą popularność zyskał w wielu krajach. Jurorka brytyjskiej edycji zaskoczyła swoich fanów zaskakującym i jednocześnie oburzającym wyznaniem. Powiedziała, że narkotyki były jedyną rzeczą, która pozwalała jej zapomnieć o problemach, a dzięki temu potrafiła pobudzić się na czas trwania nagrań.

X-Factor. Jego gwiazda ma poważne problemy osobiste

Melania Brown, znana również jako Mel B, to jedna z członkiń zespołu Spice Girl. Girls band podbijał serca tysięcy ludzi, nic więc dziwnego, że jedna z jego wokalistek została zaproszona do programu w charakterze osoby decyzyjnej o dalszych losach uczestników. Niestety, nikt nie spodziewał się, z jakimi problemami mierzy się na co dzień Mel B. Kobieta wydała własną biografię, w której szczerze aż do bólu mówi o sprawach trudnych, które mocno zszokowały jej pracodawców oraz wiernych fanów. - Straciłam kontrolę. Byłam smutną, żałosną osobą. Dwie kreski wciągałam od razu po przebudzeniu w czasie nagrań dla X-Factora. Modliłam się do Boga, żeby mi wybaczył (...) To sprawiało, że byłam odrętwiała. Jednocześnie pobudzało mnie, bym mogła brać udział w programie i pozwalało zapomnieć o problemach. Kolejne cztery, pięć kresek wciągałam w ciągu dnia, by zapomnieć o neurotycznej klaustrofobii, którą fundował mi Stephen. Czułam, że tonę. Byłam tym zażenowana, ale jednocześnie czułam, że muszę to robić. Myślałam o tym, że Bóg mi wybaczy, bo widzi to gówno pod warstwą brokatu. Nie jestem z tego dumna, ale skłamałabym mówiąc, że mi to nie pomagało - wyznała celebrytka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie tylko narkotyki, czyli mąż tyran oraz problemy ze sobą

Mel B musiała zmierzyć się nie tylko z uzależnieniem od narkotyków. Jej poważnym problemem stał się również jej mąż, który ją bił oraz zmuszał do seksu z innymi osobami. Kobieta cierpiała również na neurotyczną klaustrofobię, która również była zasługą jej toksycznego małżonka. Małżeństwo Mel B. stało się prawdziwą farsą. Na sam koniec związku para była ze sobą tak pokłócona, że mąż piosenkarki, Stephen Belafonte, zażądał, aby sąd zakazał Mel zbliżania się do niego. Twierdził, że kobieta groziła mu śmiercią.Najlepsze newsy dnia:

  1. Opadną Wam szczeki. Nie uwierzycie, z kim jest spokrewniona Anna Lewandowska
  2. Niesamowite. Katolicy przekonują, ze to szokujące wideo jest dowodem na istnienie Aniołów Stróżów
  3. Kim jest kamerzysta Kruszwila? Internauci twierdzą, że odkryli jego prawdziwą tożsamość
  4. Juror słynnego, polskiego kulinarnego show szokuje i ujawnia: „Jestem ped***m, a nie gejem”
  5. Znaki zodiaku o ognistym temperamencie. Kto ma diabełka za skórą?
Następny artykuł