Facebook X-Factor
Irmina Jach - 29 Lipca 2020

Zobaczyła go na scenie "X-Factora" i natychmiast sięgnęła po telefon. Tylko ona zauważyła jedną rzecz

"X-Factor": Fanka programu, która tak jak zwykle oglądała ulubione show, nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła na ekranie telewizora. Gdy na scenę wyszedł jeden z uczestników, natychmiast chwyciła za telefon i wezwała pomoc. Tylko jej udało się dostrzec to, czego nie widzieli inni. Ta historia mrozi krew w żyłach.

Fanka programu "X-Factor", która obserwowała występy uczestników, zamarła, gdy na scenę wszedł pewien mężczyzna. Kobieta spotkała tego człowieka przed wieloma latami. Trauma, która towarzyszyła jej od tego czasu, sprawiała, że normalne funkcjonowanie było niesamowicie trudne. Natychmiast wyłączyła telewizor, chwyciła za telefon i zadzwoniła na policję. Wkrótce sprawiedliwości stało się zadość.

Ministerstwo Zdrowia ogłosiło ważny komunikat. Każdy jest zagrożony, nie chodzi o koronawirusaMinisterstwo Zdrowia ogłosiło ważny komunikat. Każdy jest zagrożony, nie chodzi o koronawirusaCzytaj dalej

"X-Factor": Fanka programu zamarła, gdy zobaczyła, kto wyszedł na scenę

Phillip Blackwell był uczestnikiem brytyjskiej wersji programu "X-Factor". Jak wynika z informacji przekazanych przez stację BBC, mężczyzna w ciągu dwóch dekad dopuścił się ponad trzydziestu przestępstw seksualnych. Przestępca zgwałcił dziewięć kobiet. Przez cały ten czas funkcjonariusze policji nie byli w stanie namierzyć i aresztować Blackwella. Mężczyzna był nieosiągalny. Wiele ofiar nie potrafiło podać jego rysopisu, gdyż zawsze atakował od tyłu i zasłaniał twarz kominiarką. Ze względu na to, że nigdy nie odpowiedział za swoje czyny, kobiety zmagały się z podwójną traumą. Mimo upływu lat bardzo cierpiały.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

CórkaCórka potajemnie nagrała, co robi jej tata podczas jazdy autem. Internauci nie dowierzają, nikt się po nim nie spodziewałCzytaj dalej

W 2008 roku gwałciciel postanowił wziąć udział w talent show. Nie spodziewał się tego, że jedna z nielicznych ofiar, które widziały jego twarz, jest fanką produkcji. Dzięki temu, że go rozpoznała, policji udało się schwytać gwałciciela. Funkcjonariusze zdecydowali o aresztowaniu Phillipa Blackwella. Prokurator Adrian Langdal ustalił sposób postępowania sprawcy gwałtów.

- Upatrywał sobie młode kobiety ubrane w atrakcyjny - jego zdaniem - sposób. Śledził je, siedząc w swoim samochodzie. Było to chłodne, wykalkulowane zachowanie - mówił śledczy w rozmowie z BBC.

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie wprowadzono nagłą zmianę. Rząd potwierdził, obowiązuje od jutra

2. Tysiące fanów czekało na wieści. Rodzina przekazała właśnie pilną wiadomość o Jerzym Stuhrze

3. Zaskakujące doniesienia Super Expressu. Jarosław Kaczyński wkrótce trafi na stół operacyjny

Gwałciciel często odurzał kobiety za pomocą alkoholu, związywał im ręce i zasłaniał oczy taśmą klejącą, by nie mogły go zidentyfikować. Podczas gwałtu nagrywał filmy, których upublicznieniem szantażował swoje ofiary. Zwyrodnialec został postawiony przed sądem. Zdecydowano, że adekwatnym wyrokiem będzie dożywotnie pozbawienie wolności. Dzięki spostrzegawczej fance programu "X-Factor" wiele kobiet doczekało się wyczekiwanej przez lat sprawiedliwości. Mimo że nic nie zwróci im lat spędzonych w strachu, teraz mają świadomość, że gwałciciel przebywa w więzieniu i już nigdy nie dopuści się strasznych czynów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zerwane dachy, podtopione domy, zablokowane drogi. W Polsce rozegrał się dramat, są zdjęcia
  2. Media podają porażające informacje. Nowe ognisko wirusa na stadionie w Polsce, na meczu było kilka tysięcy osób
  3. MZ potwierdza, nie dało się uniknąć. Wiemy, kiedy wprowadzą nowe zasady dla wszystkich Polaków, nie wszyscy będą zadowoleni
  4. Fatalna wiadomość z samego rana, właśnie się dowiedzieliśmy. Nie żyje Łukasz Korzyniewski
  5. Biedronka i Lidl będą rozpaczać. Do Polski właśnie wkroczyła nowa sieć, ceny są śmiesznie niskie
  6. Owczarek niemiecki zapozował z nią do zdjęcia. Skończyło się tragedią, nastolatka będzie żałować do końca życia
  7. Nagły komunikat z ministerstwa ws. noszenia maseczek. Dotyczy Lidla, Biedronki i innych sklepów
  8. Bezlitosna Anna Mucha nie przebiera w słowach. Decyzja mogła być tylko jedna
  9. RMF: Łukasz Szumowski chce odejść z Ministerstwa. Premier miał przekazać mu ważną wiadomość

TestKtóre słoneczko podoba ci się najbardziej? Psychologowie są zdumieni, co wybór mówi o człowiekuCzytaj dalej

Źródło: Plejada

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News