Gwiazda X Factora poraziła fanów wyznaniem o chorobie. Pawie nikt nie wiedział, jaką walkę toczyła każdego dnia

Gwiazda X Factora poraziła fanów wyznaniem o chorobie. Pawie nikt nie wiedział, jaką walkę toczyła każdego dnia

Gwiazda X-Factor zdecydowała się opowiedzieć o swojej chorobie. Nawet najbardziej zaangażowani w jej twórczość fani nie mieli pojęcia, z czym musiała się zmagać. Przypłaciła to niepowodzeniami w życiu osobistym.

X-Factor dał jej szansę na rozgłos, jednak bardzo szybka zniknęła z firmamentu gorących nazwisk. Mimo to, kobieta nadal wiąże swoje życie ze śpiewaniem. Szybko znalazła fanów swojej twórczości. Nikt nie wiedział, co jej dolega, długo ukrywała swój problem.

Wzięła udział w X-Factor, potem próbowała podbić polską scenę muzyczną

Mało kto pamięta dziś o drobnej brunetce, która chciała zmienić swoje życie uczestnicząc w programie typu talent show. Kiedy brała udział w X-Factor nie odniosła większego sukcesu, jednak nie zraziło jej to do dalszego śpiewania i tworzenia. Mowa o Pati Sokół. Kobieta zniknęła z życia publicznego. Kiedyś łączono ją z Nergalem, aw 2014 roku odniosła sukces swoją piosenką "Miasto" skomponowaną z Anią Iwanek specjalnie na potrzeby głośnego filmu "Miasto 44".

Pati Sokół w wywiadach mówi, że zachorowała w 2016 roku. Próbowała ratować swoje zdrowie za pomocą kontrowersyjnych metod.

- Zachorowałam i lekarze powiedzieli mi, że muszę o siebie zadbać. Pojechałam na intensywne czterodniowe medytacje. Latałam do Szwecji, Holandii, Rosji. Był Izrael, były Stany, Indie. Ajurweda, medytacje, energoterapia, no i tantra. W trakcie różnych sesji okazało się, że dużo moich problemów jest związanych z seksualnością. Uświadomiłam sobie, że sama stworzyłam swoją chorobę - opowiadała dziennikarzom w zeszłym roku.

Nie chce porzucić śpiewania, to jej pasja

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety, podjęte leczenie odbiło się na jej życiu osobistym. Pati zdecydowała się zmienić imię na Riya, a wyjazdy związane z medytacjami spowodowały, że rozpadło się jej małżeństwo. Mama dwóch córek nie przestaje szokować polskich mediów - imię miało pomóc jej dojść do siebie, zaczęła bliską znajomość z nauczycielem tantry, a także nie tak dawno nagrała teledysk, w którym wystąpiła całkiem nago. Muzyka nadal jest jej bliska, jednak teraz skierowana na nieco inne tory.

Dzisiaj grzeje: 1. Kasia z ”Królowych życia” znowu zmieniła fryzurę. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy
2. Gwiazda TVP, TVN i Polsatu spadła na samo dno. Choroba zabrała mu chęć do życia i wszystkie pieniądze, przeżył prawdziwy koszmar

Na swoim kanale na YouTube Riya Sokół nagrywa mantry, które mają pomóc innym w medytacji. Gwiazda X-Factor stworzyła również projekt, który ma być wsparciem dla mam. Z kolei w styczniu pojawiła się z córkami w DDTVN, aby zaprezentować wspólny utwór "Nawet gdy". Po chorobie i złym samopoczuciu nie widać już śladu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Studenci z Rzeszowa już wylądowali. Reakcja służb rozwścieczyła wiele osób
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa. Z wyglądu zmłodniała o 20 lat dzięki niezwykłej metamorfozie
  4. Niepojęte. Kilkuletnia dziewczynka urodziła dziecko, jej historia jest porażająca
  5. Tata chciał przytulić syna po raz pierwszy od dawna. 13-latek odmówił, kilka godzin później wydarzyło się najgorsze

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News