Jak mówi Monika Jaskólska, takiego prezentu na urodziny się nie spodziewała. Polka, która zorganizowała zbiórkę pieniędzy na kupno Fiata 126p dla Toma Hanksa, dostała od niego niespodziankę. Aktor zaśpiewał dla niej „Sto lat” po polsku.

W ubiegłym roku na swoich profilach na Instagramie i Twitterze Tom Hanks prezentował wiele zdjęć z popularnymi Maluchami. Będący wówczas na Węgrzech aktor spotkał wiele tych samochodów i praktycznie z każdym robił sobie zdjęcie. Na zdjęcia aktora postanowiła odpowiedzieć znana w Bielsku-Białej aktywistka, Monika Jaskólska. Ta zorganizowała akcję zbiórki pieniędzy na kupno Fiata 126p dla aktora.

Finalnie koszty zakupu Malucha pokrył kierowca rajdowy Rafał Sonik, a pieniądze zebrane na samochód zostały przekazane bielskiemu szpitalowi. Akcja znalazła swój finał w kwietniu, kiedy to Tom Hanks w specjalnym filmie dziękował za kupno popularnego modelu Fiata.

Jak się okazuje, organizatorka akcji zapadła Hanksowi w pamięć. Aktor postanowił bowiem w ramach prezentu urodzinowego nagrać dla niej film. Na tym śpiewa po polsku „Sto lat” w towarzystwie polskiego operatora Janusza Kamińskiego. W liczącym ponad minutę filmiku hollywoodzki aktor jeszcze raz bardzo dziękował Monice za akcję i oświadczył, że „cała Ameryka czeka na Fiata”. Jak mówi Polka, kiedy dostała filmik, popłakała się.

Popłakałam się! Nadal w to nie wierzę. Naprawdę piękniejszego prezentu nie mogłam dostać. Całe zmęczenie i troski poszły w kąt – napisała na Facebooku Jaskólska.

...

Zobacz również

popłakałam się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nadal w to nie wierze !!!!!!!!!!!!!!!! czy to się dzieje naprawdę ???
Dziękuję Tom Hanks i Pan Kamiński operator filmowy zbodywca oskarów za tłumacza tych życzeń!!! to jest niewiarygodne!!!!! Ja chyba śnie i nie chce się obudzić ????????????????? mam potwierdzenie 100% że moja akcja NIE Wypada NIE Pomagać dla Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej ma ogromny sens i moc a Fiat 126 p Dla Toma zdziałał cuda. Naprawdę piękniejszego prezentu nie mogłam dostać całe zmęczenie i troski poszły w kąt. Dziś nie zanse wcale ??

Opublikowany przez Monika Jaskólska na 8 czerwca 2017

Zobacz również