Sieć podbija piękna, wzruszająca historia Tary Anderson oraz jej psa Derby. Zwierzak urodził się z uszkodzonymi przednimi łapkami, co uniemożliwiało mu bieganie oraz normalne funkcjonowanie. Piesek został adoptowany przez Tarę, która postanowiła odmienić jego życie.

„Płakałam za każdym razem, gdy widziałam jak się męczy i postanowiłam, że spróbuję jej pomóc” – mówi wzruszona Tara Anderson ze szczerym uśmiechem na ustach.

Tara ufundowała psu wózek, który działał całkiem dobrze, aczkolwiek ograniczał ruchy zwierzęcia i uniemożliwiał mu zabawę z innymi psami.

Kobieta stwierdziła, że to za mało, że jest w stanie bardziej pomóc ukochanemu zwierzakowi. Zaangażowała do projektu dwóch przyjaciół z pracy, którzy postanowili wykonać protezy dla psa. Po 5-10 próbach, za pomocą drukarki 3D udało się wykonać modele, które perfekcyjnie poradziły sobie z zadaniem. Pies pokochał nowe protezy i wreszcie może normalnie funkcjonować.

Zobacz również

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.