Wyzywał z kolegami imigrantów na Facebooku. Wtedy pojawiła się matka i… było grubo

Wyzywał z kolegami imigrantów na Facebooku. Wtedy pojawiła się matka i… było grubo

Ślepa nienawiść wobec obcych jest ostatnio często spotykana w internecie. Internauci ciesząc się pozorną anonimowością życzą uciekającym przed katastrofami ludziom śmierci i odsądzają ich od czci i wiary. Jednym z takich właśnie hejterów był 25-letni Brytyjczyk.

25-latek umieścił na swoim facebookowym profilu zdjęcie, którym miał rzekomo udowodnić dlaczego imigranci są gorsi niż Europejczycy. Jak stwierdził w swoim poście, "to ostateczny dowód przeciw imigrantom".

 - Ten obraz jest tu ostatecznym argumentem, dlaczego imigranci nie mają (i mieć nie będą) zdolności do posiadania jakiejkolwiek godnej pozycji w naszym kraju - napisał Brytyjczyk na swoim profilu. Do wpisu dodał jeszcze hasztagi "obrzydliwe" i "cudzoziemcy".

źródło: unilad.co.uk

Znajomi 25-latka nie kryli swojego poparcia wobec ostrych słów krytyki pod adresem imigrantów. Z przyjemnością przyznawali rację swojemu znajomemu. Jak pisali w komentarzach, "imigranci po prostu nie są w stanie być tak cywilizowani i inteligentni jak normalni ludzie".

źródło: unilad.co.uk

Wtedy post swojego syna ujrzała jego matka. Kobieta postanowiła za pośrednictwem Facebooka zgasić nienawiść w swoim dziecku. Matka 25-latka z pewnością nie była dumna ze swojego syna, skoro w tak niesamowity sposób przywołała go do porządku.

 - Mój najdroższy, nienawidzę łamać tę rasistowską orgię między tobą a twoimi "pomysłowymi" przyjaciółmi.

Nigdy nie myśleliśmy o tym, by ci to powiedzieć, a może i nie powinnam była to robić i teraz, ale naprawdę tym razem przekroczyłeś pewną granicę. Więc - zasługujesz na to.

Chciałam tylko powiedzieć, że my (twój tata i ja) adoptowaliśmy cię 23 lata temu (kiedy miałeś 2 latka) z rodziny ormiańskiej, która w tamtym czasie żyła w Sofii, stolicy Bułgarii.

Mimo to, nie ma się czego wstydzić. Wciąż okazujesz się być młodym, spełnionym bankierem z pięknym życiem. Zgadnij więc, że ci "brudni cudzoziemcy" z ich "brudnymi genami" są, mimo wszystko, w stanie coś osiągnąć w swoim życiu.

PS. Ciągle czeka na ciebie na obiad w niedzielę. Przygotowuję spaghetti bolognese. Mam nadzieję, że nie jest to za "obce" dla Ciebie - oświadczyła swojemu dziecku kobieta.

źródło: unilad.co.uk

Po tak szczerym wyznaniu chyba każdy hejter i ksenofob przemyśli dwa razy swoje zachowanie. Warto przywołać w tym miejscu historię Csanada Szegediego, polityka partii Jobbik. Szegedi był zagorzałym antysemitą i wrogiem Żydów, dopóki sam nie dowiedział się, że jest... Żydem. Kiedy poznał swoje korzenie, odszedł z partii i zajął się poznawaniem żydowskiej kultury i zwyczajów.

pt
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News