Martyna Wojciechowska nie należy do grona celebrytów, którzy rozpoznawalność i sławę zapewniają sobie skandalami. Dziennikarka zasłynęła intrygującymi reportażami z całego świata, podczas kręcenia których nie raz narażała swoje życie i zdrowie. Tym razem jednak jest o niej głośno nie przez kolejną podróż a kontrowersyjne oświadczenie.

Wojciechowska udzieliła ostatnio wywiadu dla magazynu „Polki”. Była w nim pytana o swoje życie uczuciowe. Podróżniczka od dawna nie była widziana z partnerem u boku. Wiemy, że dwa razy uciekła sprzed ołtarza i pięć razy zerwała zaręczyny.

Z tego powodu w mediach zaczęły pojawiać się spekulacje na temat domniemanego homoseksualizmu dziennikarki. Wojciechowska nie kryła w wywiadzie, że słyszała plotki.

Też słyszałam takie doniesienia na swój temat. Bo wiesz, jeśli kobieta jest niezależna, samodzielna i nie potrzebuje pokazywać się ze swoim mężczyzną publicznie, to na pewno jest lesbijką – skomentowała sprawę podróżniczka.

Dziennikarka nie zdementowała nigdy oficjalnie plotek na temat swojej orientacji seksualnej. Możliwe że pojawi się ich więcej. Wojciechowska przyznała bowiem, że… chciałaby mieć żonę!

– Wspaniale byłoby mieć żonę w tradycyjnym, dziś już trochę nieaktualnym znaczeniu. Taką, która sprawia, że kiedy wracasz, masz ugotowane, posprzątane, a zadbane dzieci czekają z utęsknieniem – wyznała w wywiadzie Wojciechowska.

źródło: rmf.fm

...

Zobacz również