Wzruszające zwierzenia w DDTVN. Polacy trzymają kciuki za gwiazdę stacji

Wzruszające zwierzenia w DDTVN. Polacy trzymają kciuki za gwiazdę stacji

Goszcząc w studio DDTVN jedna z największych gwiazd polskiego show-biznesu przyznała się do bardzo intymnej rzeczy. Modelka Joanna Krupa potajemnie wzięła ślub. Celebrytce kibicują wszyscy fani, w końcu jej ostatni związek nie był zbyt udany.

Prowadząca hitowego show stacji TVN ze swoim świeżo upieczonym mężem poznała się mniej niż rok temu. Jak do tego zatem doszło, że już teraz jest w pełni przekonania o jego uczuciach? - W parku dla psów. Dlatego mówię, że warto adoptować pieski, warto pomagać, warto ratować im życie, bo pieski się odwdzięczają. Gdy przechodziłam przez rozwód, robiłam program „Misja pies”. Ja zajmowałam się pieskami, a one mnie ratowały. Były dla mnie jak terapia, bo mogłam ogarnąć emocje, zdystansować się do własnych kłopotów. A potem pomogły mi znaleźć faceta - wyjawiła w rozmowie z magazynem "Viva!" gwiazda. Zaślubiny Krupy i Douglasa Nunes'a odbyły się w tajemnicy przed mediami i z dala od reporterskich fleszy. Niedługo jednak szykuje się druga, bardziej huczna impreza, która odbędzie się już w Polsce.

Joanna Krupa opowiada o swoim ślubie w DDTVN

Ślub pary zakochanych odbył się na początku lipca w urzędzie stanu cywilnego w Los Angeles. Oboje chcieli, by był to moment tylko dla nich, bez niezdrowego rozgłosu i pełen miłości. Jak było widać na antenie DDTVN nowy związek, w który mocno wierzy, był dla Krupy doskonałą decyzją. Była rozpromieniona i chętnie opowiadała o planach na przyszłość. Na nowej drodze życia gwieździe kibicuje cała Polska. Miejmy nadzieję, że inaczej niż poprzedni związek, małżeństwo Douglosem będzie udane. Joanna Krupa wyjawiła nawet, że zamierza przyjąć nazwisko Douglasa. Jak zdradziła mediom osoba z otoczenia modelki, wesele, do którego dojdzie w Polsce, będzie bardzo huczne. - Oboje z Douglasem chcieli mieć tę chwilę tylko dla siebie. Ale zaczęli już przygotowania do wesela w Polsce. Odbędzie się z wielką pompą! - dowiedziała się "Viva!".ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazdor disco polo uzależniony. „Chyba umrę na scenie”
  2. Cały świat patrzył! Niesamowite spotkanie Kate Middleton i Lecha Wałęsy
  3. Jan Englert z żalem o swojej rodzinie. „Czułem żal do Boga”
  4. Makabra! Metrowa warstwa odchodów i blisko 30 zagłodzonych zwierząt
  5. Najmodniejsze kolory. Sezon jesień-zima 2018/2019
Joanna Krupa na wybiegu. Fot. Wikipedia.org Joanna Krupa w Top Model.Fot. YouTube/
tvnpl Joanna Krupa podczas dedykowanego pomocy zwierzętom wydarzenia w Hollywood. Fot. YouTube/Good Celebrity   źródło: eska.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News