Trump poniżył i wyrolował Macierewicza! SZOKUJĄCY zwrot

Trump poniżył i wyrolował Macierewicza! SZOKUJĄCY zwrot Źródło: Fot. Max Pixel - Wikipedia (Piotr Drabik)

Antoni Macierewicz bez wątpienia przechodzi właśnie bardzo trudny czas swej kadencji ministra. Jak się bowiem okazało, Amerykanie zdecydowali się postawić mu szalenie wymagające warunki ws. upragnionych Patriotów. MON zapowiada negocjacje, które nigdy nie były jeszcze tak trudne.

Kongres USA wycenił ofertę sprzedaży systemów Patriot na równowartość ok. 37 mld zł. Jest to cena, która znacząco przewyższa początkowe założenia oraz prognozy specjalistów współpracujących z MON. ZOBACZ TAKŻE: Oni chcą ZABIĆ Macierewicza. „Ukręcimy mu łeb albo powiesimy go”

Zwrot ws. Patriotów

- Cena jest trudna do zaakceptowania przez władze w Warszawie. (...) Zrobimy wszystko, by obniżyć kwotę należności za  przeciwrakietowy system Raytheona. Mamy już zachęcające doświadczenia z negocjacji ceny amerykańskich pocisków JASSM. Racjonalne argumenty trafiają do decydentów z Waszyngtonu - opowiedział o sprawie wiceminister obrony narodowej, Bartosz Kownacki. Internauci bardzo szybko stwierdzili, że cała sytuacja jest ogromnym poniżeniem samego Antoniego Macierewicza oraz jego resortu. Czas pokaże, czy ministrowi uda się jednak osiągnąć swój cel w kontrowersyjnych negocjacjach. ZOBACZ TAKŻE: Całe Stany śmieją się z Waszczykowskiego. Gabinet Trumpa robi sobie z niego jaja
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News