Kiedy wysyłamy paczkę kurierem to oczekujemy, że nasza własność dotrze do adresata w jednym kawałku. Czasem jednak zdarza się, że „coś pójdzie nie tak” i nasz towar dociera w „naruszonym stanie”. Być może odpowiedzią na to dlaczego tak się dzieje jest nagranie, które pojawiło się w sieci, pokazujące pracowników jednej z największych firm kurierskich działających w Polsce. 

Wysyłając paczkę przez firmę kurierską oczekujemy od jej pracowników, że zadbają o to, by dotarła ona do odbiorcy w jednym kawałku. Tym bardziej jeśli pakunek jest drogocenny i każdy gwałtowny ruch czy upadek może go uszkodzić i umniejszyć jego wartość czy nawet przydatność do użytku.

Niestety nie zawsze paczki docierają w takim stanie w jakim je wysłaliśmy i być może nagranie, które pojawiło się ostatnio w sieci pokazujące pracowników jednej z największych firm kurierskich w Polsce jest na to odpowiedzią.

W opublikowanym filmie widzimy jak pracownicy (prawdopodobnie w Szczecinie) jednej z firm w dosyć „oryginalny” sposób dbają o paczki swoich klientów. Podczas przeładowywania, zanim trafią do innego samochodu, wszystkie paczki lądują na ziemi z obowiązkowym lotem nurkującym w beton. Niektóre również zostały potraktowane kopem.

Co jednak najbardziej zaskakujące to to, że mężczyźni nawet nie próbują się z tym chować. Obok nich przechodzą osoby postronne, a pracownicy firmy kurierskich nic sobie z tego nie robią.

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego


bh

...

Zobacz również