wybuch
vimeo.com
Wiadomości Pikio - 22 Lutego 2018

Wysadził się w powietrze! Samobójczy zamach na ambasadę Stanów Zjednoczonych

Nieznany sprawca dokonał zamachu na ambasadę USA. Służby postawione na nogi. Amerykanie chwilowo nie mogą liczyć na pomoc placówki dyplomatycznej.

Śledczy wyjaśniają okoliczności nocnego zamachu na ambasadę USA. W związku z tym placówka jest niedostępna dla obywateli Stanów Zjednoczonych.

Wysadził się przed ambasadą

ZOBACZ TAKŻE: Zamach na prezydenta Andrzeja Dudę. ABW zablokowało atakDo wybuchu doszło przy ambasadzie Stanów Zjednoczonych w Czarnogórze. Sprawca wysadził się w powietrze w akcie samobójczym. Motywy są póki co nieznane.- Urzędnicy ambasady ściśle współpracują z policją w celu zidentyfikowania napastnika lub napastników - informuje za pośrednictwem Twittera rzecznik Departamentu Stanu USA Heather Nauert.

Szczegóły zamachu

ZOBACZ TAKŻE: Zamach na Donalda Trumpa! Żona syna prezydenta walczy o życieW wyniku wybuchu poza sprawcą nikt inny nie ucierpiał, budynek również nie ma uszkodzeń. Eksplozja dokonana została prawdopodobnie przy pomocy granatu ręcznego. ZAMIANA
goszczGroźne wypadki znanych Polaków [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Te zdjęcia sprawią, że ciarki przejdą ci po plecach!Te zdjęcia sprawią, że ciarki przejdą ci po plecach!Czytaj dalej
Źródło: gazeta.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News