Julia Oleś od kilku dni jest już singielką. Jej były partner, dziennikarz wyrzucony ze stacji TVN, nie ma łatwo. Julia przypomniała o ich rozstaniu poprzez wpis na Instagramie. To, co napisała, z pewnością mocno go zabolało. Panie są w tej kwestii zgodne – został ostatecznie upokorzony.

Julia Oleś najwyraźniej już zaprzyjaźniła się z nowym stylem życia. Teraz jest singielką – kilka dni temu rozstała się z byłym dziennikarzem stacji TVN, Kamilem Durczokiem. Starała się unikać komentarzy, podobnie jak jej były. Teraz jednak nie widzi przeszkód w tym, aby dopiec Durczokowi. Krótki wpis upokorzył gwiazdora przed kilkudziesięcioma tysiącami obserwatorów Julii!

Były gwiazdor TVN upokorzony. Jego była cieszy się, że jest singielką

– Dzieeeeeeeń dobry, Halinki!!! To będzie dobry tydzień, wiecie o tym? Zwłaszcza, że właśnie odkryłam coś, co całkowicie zmienia zasady gry. Uwaga: Superwoman – singielka. Wonderwoman – singielka. Catwoman – singielka. Batwoman – singielka. Elektra – singielka. Kobieta Pracująca z „Czterdziestolatka” – singielka. CZY WY TO ROZUMIECIE? My nie jesteśmy samotne. My po prostu jesteśmy SUPERBOHATERKAMI!!! – napisała pod swoim najnowszym zdjęciem na Instagramie.

Bezsprzecznie odnosiło się to do jej rozstania z Kamilem Durczokiem. Najwyraźniej reporterka czuje się dużo szczęśliwsza jako wolna kobieta. Wyraźnie sugeruje, że z Durczokiem nie mogła w pełni rozwinąć swoich skrzydeł.

Wraz z rozstaniem przyszła decyzja o odejściu z portalu Kamila Durczoka, Silesion.pl. Najwyraźniej Julia nie mogła dłużej pracować dla byłego partnera. Choć wielu twierdzi, że to Durczok wyrzucił ją z tej pracy, reporterka nie pozwala takim plotkom się roznosić i potwierdza, że sama zrezygnowała z tej posady.

– Kochanie, nikt mnie znikąd nie wyrzucił, ale doceniam czujność. Miłego dnia! – odpowiada jednej z hejterek.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ostatnie pożegnanie. Morawiecki we łzach na cmentarzu
  2. Polska celebrytka próbowała się zabić! Wszystko przez hejt
  3. Fani Ronaldo nie mogą w to uwierzyć! Mistrz właśnie odszedł
  4. Polska! Hotel dla zwierząt uśmiercił psa, zakończenie jest szokujące

Znane pary z dużą różnicą wieku. Ile lat ich dzieli? [ZDJĘCIA]

Znane Polki, które związały się z milionerami [ZDJĘCIA]

loading...

Zobacz również