Wyrodna matka z Zachodniej Anglii próbowała zabić swoje nowo narodzone dziecko, wyrzucając je przez okno. Sprawę szybko zgłoszono policji. Kobietę czeka długa odsiadka. 

Angielka z Oswestry w pobliżu granicy angielsko-walijskiej urodziła dziecko, a istnienie ciąży ukrywała przed swoją rodziną. Do porodu doszło 22 kwietnia w łazience i przebiegł bez komplikacji. Niestety matka wcale nie zamierzała dać swojemu dziecku miłości. Noworodek urodzony został do muszli klozetowej, a następnie zawinięty w plastikową torbę i z premedytacją ciśnięty przez okno.

Dziecko uderzyło o podłoże, lecz przeżyło. Niestety poważnie ucierpiało, w jego mózgu doszło do krwotoku. Niedoszłą morderczynię ujęto i zaprowadzono przed sąd, który skazał ją na 10 lat pozbawienia wolności. Kobieta przyznała się do czynu i od razu wyjawiła jego motyw. Do próby zabicia własnego dziecka popchnęło ją wspomnienie jego ojca, z którym rozstała się, a którego przypominało jej właśnie dziecko.

Ofiarę przemocy znaleziono na ziemi, a tożsamość matki zatajono w trosce o jej przyszłość. Obrońca młodej Brytyjki stwierdził, że jest ona „naiwna i społecznie niedojrzała”, ale wyraziła skruchę. Dziecko zapewne czeka długa rekonwalescencja.

źródło: mirror.co.uk

To dla niej rozwodzi się światowa gwiazda futbolu! Trudno się dziwić

Zobacz również