Podróżniczka Martyna Wojciechowska jest zszokowana obecną sytuacją w Polsce. Jej wpis bije rekordy na jej profilu. Dawno nie opublikowała tak popularnej opinii. W komentarzach jak zwykle gorąca dyskusja. 

To już kolejna mocna wypowiedź w sprawie ustawy Stop Aborcji. Jako iż jesteśmy portalem bezstronnym i pluralistycznym, publikujemy hitowe wypowiedzi zarówno przeciwników, jak i zwolenników ustawy Stop Aborcji.

Analiza prawicowej blogerki (TUTAJ), analiza przeciwniczki ustawy (TUTAJ).

Martyna Wojciechowska dołączyła do „Czarnego Protestu” i przekonuje, że nigdy nie sądziła, że taka sytuacja będzie miała miejsce w Polsce.

– Podczas moich podróży na krańce świata odwiedziłam wiele miejsc, gdzie kobiety pozbawione są praw, gdzie te prawa, które wydają się nam być czymś zupełnie podstawowym – łamane są w sposób brutalny i nieakceptowalny. Nie sądziłam jednak, że takie rzeczy będą działy się w moim kraju. Jak na ironię to zdjęcie zostało zrobione dokładnie rok temu w Kolumbii – przed więzieniem dla kobiet. Nagle nabrało dla mnie zupełnie nowego znaczenia. Koszulka, którą mam na sobie też. M.

wojciechowska

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :

...

Zobacz również