Afera z sekstaśmami Trumpa rozgrzała w minionym tygodniu cały świat. Według doniesień, Donald Trump miał podczas swoich licznych wizyt w Moskwie dopuszczać się perwersyjnych praktyk seksualnych. Wszystkie te miały zostać nagrane przez KGB, które chciało później manipulować prezydentem USA. Sprawa szybko okazała się fałszywką.

Już po fakcie głos w sprawie zabrał prezydent Rosji, Władimir Putin. Stojący na czele Federacji Rosyjskiej skomentował poczynania Trumpa w Rosji i próbę ugodzenia w dobre imię biznesmena. Jak oświadczył, nigdy nie spotkał się z Donaldem Trumpem i nie ma żadnych powodów, by go bronić lub atakować.

Putin zaznaczył jednak, że jest oburzony tym, że ktoś czyha tylko na najmniejsze potknięcie Trumpa. Takich ludzi nazwał „gorszymi od prostytutek”.

 – Nie znam Donalda Trumpa, nigdy się z nim nie spotykałem i nie wiem, co planuje robić na arenie międzynarodowej. Nie mam żadnego powodu do ataku na niego, ani do bronienia go. A ci, którzy zmawiają te fałszerstwa oczerniające Trumpa, produkują je i wykorzystują w walce politycznej, są gorsi od prostytutek, nie mają żadnych ograniczeń moralnych mówił prezydent Rosji.

Podkreślił też, że służby wywiadowcze Rosji wcale nie czekają na przyjazd do kraju jednego z amerykańskich miliarderów, byleby ich skompromitować.

 – Czy ktoś sądzi, że służby specjalne uganiają się za każdym amerykańskim miliarderem? Oczywiście, że nie, to po prostu kompletna bzdura – zaznaczył.

Prezydent Federacji Rosyjskiej zwrócił uwagę na to, że Trump w swojej przeszłości organizował niejeden konkurs piękności. Dlatego też prezydent-elekt ma znać najpiękniejsze kobiety świata. Putin stwierdził więc, że wątpi, by po przyjeździe do Rosji miliarder miał od razu zamawiać jakiekolwiek prostytutki. W w swoich słowach zrobił im jednak niemałą reklamę.

 – I że co niby, Trump przyjechał i od razu pobiegł na spotkanie z moskiewskimi prostytutkami? To dorosły facet. Przez całe lata zajmował się organizacją konkursów piękności, obracał się w towarzystwie najpiękniejszych kobiet świata. Z trudem mogę sobie wyobrazić, że miałby wpaść do hotelu, by spotkać się z naszymi prostytutkami, choć bez wątpienia są one najlepsze na świecie – zaznaczył Putin.

pt

...

Zobacz również