Smutne wydarzenie w Wielką Sobotę. 7 Polaków w szpitalu

Smutne wydarzenie w Wielką Sobotę. 7 Polaków w szpitalu Źródło: Pixabay/expresselblag

Wypadek na drodze jest dość częstym zjawiskiem, zwłaszcza w okresie świątecznym. Z tego względu na drogach znajduje się zwiększona ilość funkcjonariuszy. Nie uchroniło to niestety od tragicznego zdarzenia, które doprowadziło do tego, ze kilka osób znalazło się w szpitalu.

Wypadek, który miał miejsce w Pile (województwo wielkopolskie) tuż przed południem jest tylko jednym z incydentów, do których co roku dochodzi na drogach, w okresie świątecznym. Informacja o zdarzeniu bardzo szybko rozeszła się w całej Polsce, nie tylko wśród kierowców. Zderzenie dwóch pojazdów miało charakter poważny, na miejscu musiały interweniować rozmaite służby, a ruch został na pewien czas wyłączony.

Wiadomo w chwili obecnej, że doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych, Opla i Volkswagena. Oba samochody uległy poważnym uszkodzeniom, a osoby w nich przebywające musiały zostać przetransportowane do szpitala.

Wypadek w Pile. Są ranni

Dziś jest Wielka Sobota, a co za tym idzie mnóstwo osób podróżuje, przygotowując się jak najlepiej do jutrzejszych świąt Wielkiej Nocy. Ruch na drogach jest bardzo intensywny i policja już od kilku dni apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności. Święta dopiero się rozpoczynają, a niestety, nie obyło się bez poważnego wypadku już dziś. W miejscowości Piła, na drodze krajowej numer 11 doszło do czołowego zderzenia dwóch aut osobowych. W sumie, łącznie z kierowcami podróżowało w nich siedem osób. Najprawdopodobniej były to rodziny.

Wszystkie osoby, biorące udział w wypadku zostały przetransportowane do szpitala, w celu wykonania badań i udzielenia pomocy. Nie jest znany ich stan, choć wiadomo, że nie ma bezpośredniego zagrożenia życia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Droga jest zablokowana i nie ma możliwości przejazdu w żadną stronę. Na miejscu pracują odpowiednie służby, których celem jest ustalenie wszelkich przyczyn i okoliczności zajścia. Ta informacja poruszyła wiele osób. Poszkodowani z pewnością nie tak wyobrażali sobie te święta.

Od piątku trwa powtarzana każdego roku policyjna akcja "Wielkanoc". Podano informację, ze w okresie świątecznym na drogach znajdzie się cały sprzęt, który może być pomocny w mierzeniu prędkości i bezpieczeństwa na drodze. Nieustannie będą pracować tysiące funkcjonariuszy, w celu zapewnienia bezpieczeństwa - objęte obserwacją będą także przejścia dla pieszy, które są objęte strefą podwyższonego ryzyka wypadków.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Według tygodnika brat Bogumiły Wander zapadł na poważną chorobę. Jest nieodwracalna
  2. Piotr Swend znany z „Klanu” ma siostrę bliźniaczkę! Wybrała zupełnie inną ścieżkę kariery
  3. To zdjęcie księżnej Diany przeszło do historii. Nikt nie zauważył jednego szczegółu
  4. 22-letnia Anna zmarła podczas stosunku. Porażająca tragedia
  5. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  6. Jackowski miał wizję o wynikach wyborów w maju 2019. Nie wszystkim się spodoba

źródło: RMF FM

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News