KATASTROFA! Wypadek tuż przed królewskim ślubem, samochód zgnieciony

KATASTROFA! Wypadek tuż przed królewskim ślubem, samochód zgnieciony Źródło:

Do prawdziwej tragedii doszło tuż przed królewskim ślubem. Meghan Markle, która już w sobotę ma się stać żoną księcia Harry'ego, nie będzie mogła przeżywać tego dnia z niezakłóconą radością. Ten dzień upłynie jej pod znakiem zmartwień i pilnego oczekiwania na decyzje lekarzy.

Wypadek samochodowy, który przydarzył się siostrze Meghan Markle Samancie, jest kolejną tragedią, która smutkiem napawa przyszłą księżnę Walii. Wcześniej do szpitala trafił jej ojciec z powodu zawału serca. Królewski ślub, który miał być powodem do radości, będzie jednak upływał pod znakiem oczekiwania na informacje od lekarzy.

Siostra Meghan Markle w szpitalu. Miała tragiczny wypadek

Do wypadku doszło na Florydzie, kiedy Samantha Grant, siostra przyszłej księżnej, jechała ze swoim chłopakiem drogą szybkiego ruchu. Okazuje się, że para musiała uciekać przed paparazzi, którzy ich gonili. W pewnym momencie chłopak Samanty gwałtownie skręcił i uderzył w betonowe barierki. Próbował uchronić się przed zrobieniem mu zdjęcia. Samochód dosłownie zgniotło. Samantha, która jechała na prawym fotelu, gwałtownie uderzyła w przednią szybę samochodu i mocno się poobijała. W wyniku wypadku dziewczyna złamała kostkę oraz doznała urazu kolana. Z tego powodu najpewniej nie będzie mogła uczestniczyć w uroczystości, która odbędzie się w sobotę. Lekarze podjęli bowiem decyzję o zatrzymaniu jej w szpitalu na obserwacji. Meghan Markle będzie zatem szła do ślubu bez towarzystwa ważnych osób w jej życiu - ani siostry, ani ojca nie będzie na uroczystości. Oboje muszą pozostać w szpitalu.

Paparazzi nie mają serca

Brytyjska rodzina królewska zna już inną tragiczną historię, w której główną rolę odegrali właśnie paparazzi. W 1997 tragicznym w skutkach wypadkiem samochodowym zakończyła się gonitwa paparazzi za samochodem, którym jechała księżna Diana, była żona księcia Karola i matka księcia Harry'ego. Niestety - jak się okazuje tamta tragiczna historia sprzed ponad 20 lat nie nauczyła niczego żądnych skandalu reporterów. Ponownie swoimi działaniami doprowadzili do niebezpiecznego wypadku. Tym razem na szczęście nie skończył się tak tragicznie, jak 21 lat temu. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Książę William zapowiedział zniszczenie ślubu brata. "Zemsta będzie słodka"
  2. Stało się! Elżbieta II wyznaczyła następcę, Brytyjczycy wściekli
  3. To będzie smutny okres. Książę Harry i Meghan Markle nie pokażą się razem
Źródło: lelum.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News