Na autostradzie A2 doszło do kolizji rządowej limuzyny. Została ona stratowana przez samochód marki Renault, którego kierowca nie zachował ostrożności.

Zdarzenie miało miejsce koło miejscowości Koszajec. Znajduje się ona w powiecie pruszkowskim.

ZOBACZ TAKŻE: Wypadek rządowych limuzyn. Aż trudno uwierzyć gdzie …

Limuzyna należy do Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa.

Funkcjonariusze policji z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie poinformowali, że najprawdopodobniej nikomu z uczestników zdarzenia nic się nie stało i wszyscy byli trzeźwi.

ZOBACZ TAKŻE: Wypadek kolumny rządowej z udziałem Szydło. Pani …

Kierująca renault nie zachowała szczególnej ostrożności, dlatego doszło do wypadku. Kierowca rządowego auta nie mógł w żaden sposób zapobiec zdarzeniu – potwierdził jeden z policjantów.

ZOBACZ TAKŻE: Limuzyna BOR z Wałęsą miała wypadek

Autem marki Renault kierowała kobieta. Za swoje zachowanie na drodze została ukarana mandatem. Jego wysokość to 220 złotych.

Seria wypadków limuzyn rządowych

W Polsce limuzyny z politykami nie mają ostatnio szczęścia. Dwa dni temu doszło do zdarzenia z udziałem limuzyn Kancelarii Prezydenta w Pułtusku. Zdarzenie miało miejsce na rogu ulic Mickiewicza i Daszyńskiego. Jeden z jadących na sygnale pojazdów najechał w tył drugiej limuzyny. Potem jeszcze staranował policyjny radiowóz. Samochody prowadzili cywilni kierowcy, co wskazuje na szkoleniowy charakter przejazdu.

ZOBACZ TAKŻE: Wypadek limuzyny prezydenta Dudy. Zaskakujące wyniki

Do najbardziej „znanego” i komentowanego wypadku doszło w lutym tego roku. Wówczas kolumna z panią premier Beatą Szydło zderzyła się w Oświęcimiu z młodym kierowcą cinquecento. Wymusił on pierwszeństwo i wjechał w pojazd rządowy, który zjechał z szosy. Pani premier trafiła wówczas do szpitala.

Tak wyglądało "słodkie" życie gwałciciela z Rimini - plaża, garnitury, markowe ciuchy... [ZOBACZ!]

Z TAKĄ obstawą przy bankomacie nikt cię nie ruszy!

Źródło: wprost.pl

...

Zobacz również