Służbowe auto szefa Telewizji Polskiej, Jacka Kurskiego, uczestniczyło w koszmarnej kolizji. Po zbadaniu okoliczności, policja właśnie oznajmiła, kto jest odpowiedzialny za wypadek. Funkcjonariusze bez wątpienia wskazują winnego.

Mowa o koszmarnym wypadku, do którego doszło w Opolu kilka tygodni temu. Specjalne dochodzenie policji trwało do dzisiaj. W końcu udało się ustalić, kto był winowajcą i doprowadził do niebezpiecznej kolizji.

ZOBACZ TAKŻE: Koszmarny wypadek pięknej gwiazdy! Drastyczne zdjęcia obrażeń

Wypadek limuzyny Jacka Kurskiego

 54-letni kierowca skręcając w lewo, uderzył w prawidłowo jadącego opla. Sprawca nie przyjął mandatu i dlatego cała sprawa wkrótce trafiła do sądupodaje opolska policja wskazując na kierowcę limuzyny Kurskiego.

Do sądu w Opolu trafił już wniosek wysłany przez policjantów badających sprawę.

Jak mówi Anna Rempalska z biura prasowego opolskiego sądu, wniosek dotyczy ukarania Grzegorza K., 54-letniego kierowcy Jacka Kurskiego. To właśnie ten mężczyzna ma być odpowiedzialny za karambol na jezdni.

ZOBACZ TAKŻE: Kurski w opałach. TVP podzieli los TVN!

To nie pierwszy wypadek z udziałem najważniejszych polityków w Polsce należących do obozu władzy Prawa i Sprawiedliwości. Od momentu przejęcia władzy przez formację Jarosława Kaczyńskiego, doszło do wypadków m.in. prezydenta Andrzeja Dudy, dwukrotnie premier Beaty Szydło (w okolicach jej miejscowości oraz podczas wizyty w Izraelu) czy ministra Antoniego Macierewicza.

źródło: fakt.pl

Miażdżąca odpowiedź internautów na rekonstrukcję rządu [MEMY]


Wielkie dymisje i nowe twarze - rekonstrukcja rządu w pigułce [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również