Wypadek w Olbięcinie.
Screenshot z youtube.com
Mateusz Nieścierowicz - 16 Kwietnia 2019

Niemal zginęła w wypadku, teraz to internauci życzą jej śmierci. "Różowa ameba"

Wypadek w Olbięcinie miał naprawdę dramatyczny przebieg. Został przypadkiem uwieczniony przez jednego z kierowców, który był świadkiem wydarzenia. Udostępnił nagranie w sieci, które obecnie ma prawie 400 tys. odsłon. Nic dziwnego - jest wstrząsające. Choć wypadek jest straszny, to jednak o wiele gorsza jest reakcja internautów, którzy otwarcie życzą teraz śmierci jego uczestnikom.

Wypadek, który miał miejsce w Olbięcinie, to jedno z najstraszniejszych nagrań, do których dostęp mają użytkownicy platformy Youtube. Na szczęście w jego wyniku nikt nie umarł - co wcale nie cieszy niektórych internautów. Pod filmem użytkownicy życzą śmierci obojgu poszkodowanym. Według nich zasługują na nią z powodu swojej głupoty.

Małgorzata Kożuchowska wpisKożuchowska podzieliła się wiadomością o tragedii. "Nie mogę powstrzymać łez. Szok, żal, niedowierzanie"Czytaj dalej

Wypadek, który mrozi krew w żyłach

Pewien kierowca, który przejeżdżał przez Olbięcin, ma w zwyczaju przed podróżą włączanie kamery, która w razie wypadku może zostać użyta na jego korzyść, gdyby okazało się, że to nie on winien jest spowodowanej kolizji. Tym razem to jednak nie on był uczestnikiem wypadku. Kamera zarejestrowała przebieg tragedii, która wydarzyła się tuż przed jego pojazdem.

W pewnym momencie wspomniany mężczyzna zatrzymał się przed jednym z przejść dla pieszych w Olbięcinie. Nie wiedział wtedy jeszcze, że zaraz będzie świadkiem tragedii. Jadące z naprzeciwka auto osobowe bowiem nie zatrzymało się, tak jak on przed zebrą, na którą po chwili bez zastanowienia wtargnęli roztargnieni nastolatkowie. Nie zauważyli oni pędzącego z lewej strony auta, ponieważ pochłonięci byli... wpatrywaniem się w swój telefon.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

prognoza pogodyOgromny wyż znad Skandynawii nad Polską. Prognoza pogody na WielkanocCzytaj dalej

Według niektórych źródeł pieszym na szczęście nic się nie stało, choć cały przebieg wydarzenia wyglądał naprawdę dramatycznie. Ich ciała tuż po zderzeniu z autem osobowym pofrunęły na kilka metrów. Kobieta straciła przytomność, choć świadkowie przekonani byli, że umarła.

Internauci, co jest niewiarygodne, uważają, że kara za tego typu zachowanie jest jak najbardziej sprawiedliwa.

- Może to ją nauczy rozglądania się dookoła siebie - czytamy.

- W tym wypadku jakoś nie żal mi tych pieszych. Nawet nie popatrzyli czy cokolwiek nadjeżdża, tylko śmig i na pasy, święte krowy. Lekcja życia do końca życia - uważa ktoś inny.

- Świata nie widzi poza tym smartfonem i tak to się kończy. Jakby umarła to by była większa przestroga dla innych, nawet nie szkoda takich ludzi - napisał jeden z użytkowników.

- A ja chciałbym zapytać czy różowa ameba zdążyła posta naklepać na telefonie - brzmi karygodny komentarz internauty.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polacy są w szoku. Takiego zachowania po Andrzeju Dudzie nikt się nie spodziewał. Nawet Tomasz Lis nie krył ZACHWYTU!
  2. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że muzyk mógł zrobić coś takiego
  3. Ferdek z "Kiepskich" wymyślił, jak zarobić i się nie narobić. Genialny pomysł rozłożył nas na łopatki
  4. Mało kto o tym wiedział. Martyna Wojciechowska ma rodzeństwo, wiemy kim są
  5. Polacy przewozili trumny. Kiedy celnicy otworzyli je na granicy, nie mogli uwierzyć
  6. Kożuchowska podzieliła się wiadomością o tragedii. "Nie mogę powstrzymać łez. Szok, żal, niedowierzanie"

czterej pancerni i piesGwiazdor "Czterej pancerni i pies" ciężko choruje i nie może chodzić. Wstrząsające wiadomościCzytaj dalej

Źródło: Autokult (wp.pl)

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News