Koszmarny wypadek gwiazdy Polsatu. Nikt jej nie pomógł

Koszmarny wypadek gwiazdy Polsatu. Nikt jej nie pomógł

Jedna z gwiazd telewizji Polsat przeszła potworny wypadek. Teraz poszukuje sprawców, którzy zbiegli z miejsca zdarzenia. Przerażający jest fakt, że gdy leżała poważnie ranna i nieprzytomna to nikt nie udzielił jej pomocy.

Beata Wiater znana z udziału w legendarnej pierwszej edycji programu "Idol" emitowanego na antenie telewizji Polsat kilka dni temu miała bardzo poważny wypadek. Wokalistka po udziale w show rozwijała się muzycznie i współpracowała z takimi osobistościami jak Maryla Rodowicz i Michał Wiśniewski. Teraz w swoich mediach społecznościowych opublikowała brutalne zdjęcia z pierwszych dni po wypadku. Trwają poszukiwania sprawców wypadku, którzy zbiegli z miejsca zdarzenia nie udzielając rannej nawet pierwszej pomocy.

Gwiazda telewizji Polsat pozostawiona bez pomocy

Całe zdarzenie miało miejsce w okolicy Chechły na drodze bocznej w tzw. gaiku 22 lipca. Wiater została potrącona przez samochód, podczas gdy jechała na rowerze. Po zderzeniu wokalistka wylądowała w przydrożnym rowie, gdzie z powodu bólu straciła przytomność. Pomimo bardzo poważnych obrażeń Wiater pamięta sporo szczegółów i z każdym dniem przypomina sobie coraz więcej. Teraz przy pomocy swoich mediów społecznościowych prosi o pomoc wszelkich świadków zdarzenia, którzy mogą pomóc w ujęciu sprawców. Internauci są zszokowani tym, co spotkało Beatę Wiater i przerażeni faktem, że nikt nie udzielił jej nawet pierwszej pomocy, pozostawiając ją samą sobie. - Dokładnie tydzień temu O TEJ PORZE leżałam na poboczu drogi nieprzytomna z bólu...ale pamiętam całkiem sporo szczegółów..z każdym dniem coraz więcej na szczęście. !! .DZIĘKUJE ZA PORADY ZA WSPARCIE ZA DOBRE CHĘCI ..SŁOWA OD WAS WSZYSTKICH ..i proszę czekać cierpliwie na moja odp.czy reakcje w ogóle bo odpisuje jak się lepiej czuje po prostu.. I DAŁAM FOTO pierwszych dni po uderzeniu ..Dlatego BO B. PODOBNIE WYGLĄDAŁAM WŁAŚNIE WTEDY . ABYŚCIE MOGLI SOBIE WYOBRAZIĆ MOJA SYTUACJĘ - pisze Beata Wiater. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

PRZECZYTAJ: Paparazzi nie odpuścili. Figlarne zdjęcia z nocy poślubnej Kaczyńskiej

PRZECZYTAJ: Martyniuk zwierza się ze swojej przeszłości. Trudno w to uwierzyć

PRZECZYTAJ: Odważne wyznanie córki Gessler. Mama może nie być zadowolona

PRZECZYTAJ: Robiąc to, napędzasz machinę okrucieństwa. Przez Ciebie giną niewinne psy

fot. facebook.com/Beata Wiater fot. facebook.com/Beata Wiater fot. facebook.com/Beata Wiater źródło: wprost.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News