wypadek karetka nie żyje
pixabay.com, autor: DUOTONE
Joanna Szwalikowska - 31 Października 2020

Wszystko stało się w ułamku sekundy. Jedna osoba nie żyje, trwa również walka o życie po okrutnym zderzeniu

Wypadek karetki pogotowia ratunkowego, w której znajdowała się osoba zakażona koronawirusem. Niestety, jest jedna ofiara. Dramatyczne doniesienia z kraju.

Wypadek karetki pogotowia ratunkowego wiozącej pacjenta zakażonego koronawirusem z samochodem osobowym. Wstrząsające doniesienia z kraju obiegły media. Niestety, jak wynika z informacji przekazanych przez TVN, jedna osoba nie żyje.

Decyzja zapadła, pojawił się jasny komunikat. Zacznie się już w poniedziałek i obejmie całą Polskę, nie ma odwrotuDecyzja zapadła, pojawił się jasny komunikat. Zacznie się już w poniedziałek i obejmie całą Polskę, nie ma odwrotuCzytaj dalej

Wypadek karetki z samochodem osobowym. Nie żyje jedna osoba

W miejscowości Bronisze pod Warszawą doszło do śmiertelnego wypadku. Brała w nim udział karetka pogotowia wioząca pacjenta zakażonego koronawirusem, a także samochód osobowy. Niestety, jak wynika z informacji TVN, nie żyje jedna osoba.

Tragiczny wypadek miał miejsce w Broniszach na skrzyżowaniu ul. Poznańskiej oraz Piastowskiej. Karetka wioząca pacjenta zakażonego koronawirusem zderzyła się z samochodem osobowym, którym podróżowały trzy osoby - kierowca, pasażerka i nastolatka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoZauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoCzytaj dalej

Jak wynika z ustaleń Gazety Wyborczej, kierowca samochodu nie żyje, kobieta doznała lekkich obrażeń, natomiast nastolatka jest w stanie ciężkim. Karetką pogotowia także podróżowały trzy osoby - dwóch ratowników oraz pacjent zakażony koronawirusem. Wszyscy troje zakleszczyli się w pojeździe.

Na miejscu niezwłocznie pojawiły się służby ratunkowe, w tym straż pożarna, która usiłowała wydobyć osoby poszkodowane, które znajdowały się wewnątrz karetki pogotowia ratunkowego. Początkowo do akcji przystąpili w swoich standardowych, codziennych kombinezonach. Podczas akcji mieli jednak kontakt z zakażoną osobą, dlatego musieli założyć maski przeciwgazowe oraz inne środki zapewniające ochronę osobistą.

Jak poinformował Piotr Świstak z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji, do zdarzenia miało dość około godziny 13.30. Karetka pogotowia ratunkowego jechała na sygnale, po czym doszło do zderzenia z samochodem osobowym.

- Karetka jechała na sygnale i uderzyła w samochód osobowy. Jedna osoba z tego samochodu zginęła - przekazał Piotr Świstak, cytowany przez TVN Warszawa. Auto, które wzięło udział w wypadku to peugeot.

Jak udało się ustalić reporterowi RMF FM, Krzysztofowi Zasadzie, obecnie trwa wyjaśnianie, czy do tragicznego zdarzenia doszło w wyniku niezachowania należytej ostrożności przez kierowcę karetki, czy wynikło ono z winy mężczyzny prowadzącego samochód osobowy. Na miejscu trwają prace policjantów ruchu drogowego.

Dzisiaj grzeje:

1. Za wejście na cmentarz grożą horrendalne kary. Wiele osób nie ma pojęcia, posypią się mandaty

2. Uwaga, właśnie przekazano pilny komunikat. Rozdzwonią się telefony tysięcy Polaków

3. Ksiądz znalazł sposób, jak obejść nakaz zamkniętych cmentarzy. Wywiesił na bramie zadziwiający napis

W związku z wystąpieniem zagrożenia epidemiologicznego, funkcjonariusze zostali odpowiednio zabezpieczeni przed zakażeniem. Na miejsce została również wysłana kolejna karetka pogotowia ratunkowego, która zabrała pacjenta zakażonego koronawirusem.

Do śmiertelnego wypadku doszło w miejscowości Bronisze pod Warszawą. Nie żyje kierowca samochodu osobowego. Nastolatka, która również podróżowała autem marki peugeot jest w stanie ciężkim, natomiast druga pasażerka doznała lekkich obrażeń, podobnie jak załoga ambulansu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Na ponad 100-letnim grobie przez cały rok leżą patyki. Powód zupełnie inny, niż się wydaje
  2. Marta Linkiewicz zadziwiła tysiące Polaków. Odkryła ciało w zmysłowej sesji, wszyscy patrzyli tylko na jedno (FOTO)
  3. Policja pokazała, co znalazła przy zatrzymanych na wczorajszym strajku. Można było stracić życie
  4. Krzysztof Jackowski bije na alarm, zacznie się już w poniedziałek. Porażająca wizja dla Polaków
  5. Agnieszka Woźniak-Starak w żałobie, zalała się łzami. Opublikowała poruszający wpis: "Dziękuję, że byłeś przy mnie"
  6. Nadchodzi ekologiczna rewolucja. Coca-Cola pokazała przełomowy wynalazek
  7. Zostały Ci obierki po ziemniakach z obiadu? Nie wyrzucaj, zrobisz z nich obłędne frytki, będą prosić o więcej
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Gazeta Wyborcza, TVN, RMF FM

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News