Prowadząca słynne show TVP ucierpiała w bolesnym wypadku. Wystosowała pilny apel do swoich fanów

Prowadząca słynne show TVP ucierpiała w bolesnym wypadku. Wystosowała pilny apel do swoich fanów

Wypadek Marty Manowskiej przeraził wszystkich jej fanów. Prowadząca "Rolnik szuka żony" ucierpiała podczas kolizji, ale nie to jest dla niej najważniejsze. Celebrytka zwróciła się ze specjalnym apelem do wszystkich Polaków, prosząc ich, aby zwrócili uwagę na bagatelizowany powszechnie fakt.

Wypadek Marty Manowskie miał bardzo przerażający przebieg. Jak przyznaje prowadząca "Sanatorium miłości" , doszło do niego w stu procentach z jej winy, przez co teraz gwiazdę TVP bardzo gryzie sumienie. Jak wyznała na Instagramie - gdyby nie ta jedna rzecz, nic by się nie stało. Obiecała sobie, że już nigdy więcej nie popełni tak strasznego błędu. Zwróciła się do Polaków ze specjalnym apelem. 

Marta Manowska: "Błagam, róbcie jadąc samochodem tylko jedną rzecz jednocześnie"

Prowadząca "Rolnik szuka żony" miała wypadek, o czym poinformowała na swoim Instastories. Przebieg zdarzenia był naprawdę przerażający, a sama gwiazda przyznała, że wyniknął z powodu jej lekkomyślnego zachowania.

 - Nie dotykajcie telefonu, wystarczy, że macie zamgloną szybę, zaczynacie grzebać przy klimatyzacji, czy cokolwiek typu niezabezpieczona rzecz turlająca po siedzeniu odwróci waszą uwagę. Błagam, obiecajcie, że gdy wsiadacie do samochodu, telefon jest w zupełnie innym miejscu. Robicie tylko jedną rzecz jednocześnie! - apeluje do swoich fanów Marta Manowska.

Obrażenia, których doznała gwiazda TVP, to na szczęście jedynie niewinne siniaki i otarcia.

 - Uderzyłam klatką piersiową o kierownicę, wyskoczyła dolna poduszka, obiłam sobie nogi i ręce, miałam ból w barku od pasów, ból miednicy od dolnych pasów - mówi Marta Manowska na Instastories.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje polski piłkarz ręczny. Samochód 34-latka zderzył się z sarną
2. Sanepid wejdzie ci do domu na kontrolę. Przełomowe orzeczenie sądu

Z relacji gwiazdy wynika, że nie zdążyła wyhamować przed jadącym przed nią samochodem, bowiem zbyt późno zauważyła, że ten zwolnił lub zatrzymał się. Wszystko przez to, że w międzyczasie zerknęła na chwilę na ekran swojego smartfona.

Na szczęście nikomu nic się nie stało, a kobieta, która także uczestniczyła w wypadku, od razu przyjęła szczere przeprosiny od Marty Manowskiej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agnieszka Woźniak-Starak wzruszająco o mężu. Jej słowa łamią serca, dziś obchodziliby 3. rocznicę ślubu
  2. Dziennikarz TVN wylądował w SZPITALU. Przeszedł ciężką operację, jest podłączony do aparatury
  3. Tuż po porodzie trojaczków doszło do tak niespotykanej sytuacji, że zaczęto wszystko filmować. Niezwykłe nagranie trafiło do internetu
  4. Piotr Starak miał też nieznane szerzej rodzeństwo. To Karolina i Marcin, głęboko poruszeni po śmierci brata
  5. Świetne wieści dla fanów programu Janowskiego. Przy okazji muzyk ujawnił zatrważające kulisy "Jaka to melodia"

Źródło: Plejada

Następny artykuł