Wstrząsający wypadek na Dolnym Śląsku, z autobusu został tylko wrak. Zdjęcia z miejsca zdarzenia tylko dla ludzi o nerwach ze stali

Wstrząsający wypadek na Dolnym Śląsku, z autobusu został tylko wrak. Zdjęcia z miejsca zdarzenia tylko dla ludzi o nerwach ze stali Źródło: .

Wypadek autobusu, do którego doszło w miejscowości Olszyny na Dolnym Śląsku, mógł zakończyć się naprawdę tragicznie. Zdjęcia rozbitego pojazdu okazują się naprawdę wstrząsające. Wiadomo już, co dokładnie dzieje się z pasażerami.

Wypadek autobusu rejsowego miał miejsce w powiecie kamiennogórskim. Rozpędzony pojazd wypadł z łuku drogi, po czym z impetem uderzył w drzewo. Na razie nie wiadomo, z jakiego powodu kierowca utracił panowanie nad pojazdem. Na miejscu zdarzenia pracują policjanci, którzy starają ustalić przebieg wydarzeń.

Wypadek na Dolnym Śląsku

Na zdjęciach z miejsca zdarzenia możemy zobaczyć rozbity bok autobusu oraz zniszczony dach. Pojazd jest całkowicie zmiażdżony aż do wysokości drugiego rzędu siedzeń pasażerów za kierowcą. Ogromnym szczęściem nazwać więc można fakt, iż w zdarzeniu nikt nie stracił życia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak przekazali przedstawiciele służb, wskutek wypadku rannych zostało łącznie sześć osób. Najpoważniej pokrzywdzona osoba ma złamanie otwarte, którą natychmiast przewieziona do szpitala. Pod opiekę lekarzy trafiło też pięć innych osób, głównie ze stłuczeniami. Wśród poszkodowanych znajdować się uczniowie, a więc prawdopodobnie osoby nieletnie.

Na miejscu wciąż pracuje policja

Dzisiaj grzeje: 1. Film ze szpitala w Wuhan wyciekł do sieci. Nagrano objawy chorej osoby, okropny widok
2. Fatalne wiadomości o Pawle Królikowskim, operacja zakończyła się katastrofą. Dramat rodziny dopiero się rozpoczyna

Jak dowiedzieli się dziennikarze RMF FM, życiu pasażerów nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. Obecnie na miejscu zdarzenia wciąż trwają pracę funkcjonariuszy, skupiające się na ustaleniu przebiegu wypadku, ale też usunięciu rozbitego autobusu z jezdni. Droga z Kamiennej Góry do Chełmska Śląskiego pozostaje zablokowana dla innych podróżnych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polka wróciła z Wuhan. Wyjawiła długo ukrywaną prawdę, nagle zaczęła mówić o chińskiej żywności
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Wstrząsający wypadek na Dolnym Śląsku, z autobusu został tylko wrak. Zdjęcia z miejsca zdarzenia tylko dla ludzi o nerwach ze stali
  4. Jest siedliskiem bakterii gorszym od klozetu, a wszyscy codziennie dotykają nim do twarzy. Okropność, lepiej tego unikać
  5. W sieci pojawiło się nieznane dotąd zdjęcie Maryli Rodowicz i Agnieszki Osieckiej. Niebywałe, co na nim robią, trudno oderwać wzrok

Źródło: RMF FM

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News