Karambol z udziałem 4 pojazdów. Są ofiary śmiertelne i ranni

Karambol z udziałem 4 pojazdów. Są ofiary śmiertelne i ranni

Porażający wypadek, w którym udział brały 4 pojazdy. Niezwłocznie zjawiły się odpowiednie służby, które rozpoczęły akcję ratunkową. Niestety - szybko stwierdzono, że są ofiary śmiertelne.

Wypadek, do którego doszło, zapiera dech w piersiach. Z każdą godziną w mediach pojawia się coraz więcej informacji o potwornym karambolu, do którego doszło dzisiejszego dnia. Poniedziałek rozpoczął się fatalnymi wydarzeniami i jak możemy się dowiedzieć, w wyniku kolizji ucierpiało kilka osób. 

Tragiczny wypadek z samego rana. Są ofiary śmiertelne i ranni 

Z przekazywanych przez media informacji wynika, że do zdarzenia doszło dzisiejszym przedpołudniem w Boninie w województwie zachodniopomorskim na drodze krajowej nr 11. Niespodziewanie zderzyły się 4 pojazdy: 2 ciężarówki, bus i samochód osobowy. Świadkowie karambolu od razu zawiadomili policję oraz pogotowie, które na miejscu zjawiły się już kilka minut później. 

Ratownicy pośpieszyli w stronę osobówki oraz busa, bowiem te dwa auta uległy największemu zniszczeniu i pozwoliły określić, że z podróżującymi w nich osobami nie jest najlepiej. Wiadomo, że kierowcy ciężarówek nie odnieśli żadnych obrażeń, jednak przypuszczenia ratowników o poszkodowanych znalazły swoje potwierdzenie. 

Jak możemy się dowiedzieć samochodem osobowym podróżowało wówczas starsze małżeństwo, które poniosło śmierć na miejscu. Busem natomiast jechały dwie osoby, które doznały poważniejszych obrażeń, jednak ich stanem zdrowia zajmują się już lekarze. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak doszło do wypadku? 

Na miejscu pracują śledczy, którzy badają dokładne okoliczności zdarzenia. Na chwilę obecną nie pojawia się zbyt wiele informacji w tej kwestii, jednak nie wykluczone, że dzięki zeznaniom świadków oraz samych uczestników kolizji, mundurowym szybko uda się poznać przyczynę.

Dzisiaj grzeje: 1. Piękna gwiazda TVN, przyjaciółka Agnieszki Woźniak-Starak zamieściła wpis. Poruszające słowa
2. Nie 500 plus, a 600 plus i 400 plus. Jest nowy pomysł na program

Kierowcy, poruszający się drogą krajową nr 11. oraz zmierzający w rejony, w których doszło do wypadku, powinni liczyć się z utrudnieniami na drodze, a tym samym z wydłużonym czasem podróży. Funkcjonariusze robią jednak co mogą, by jak najszybciej usunąć auta i wszelkie utrudniające poruszanie się przedmioty, by nie blokować ruchu drogowego. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piotr Woźniak-Starak najpiękniej opowiadał o miłości do żony. Jego słowa w obliczu tragedii rozrywają serce dwa razy mocniej 
  2. Tragedia na weselu. Nie żyje pan młody. Został zamordowany, reszta osób w szpitalu
  3. Ostatni prezent Woźniaka-Staraka dla żony był wyjątkowy. Wydał 16 milionów
  4. Gdy inni szli na mszę, Robert zrobił rzecz, która nikomu nie udała się od 100 lat. Teraz szuka go policja
  5. Kupił szczeniaki, myślał że to psy obronne. Zaczęły rosnąć w ekspresowym tempie, okazały się być zupełnie innymi zwierzakami

Źródło: rmf24

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu