Wypadek w Gruzji
Pikio.pl
Irmina Jach - 24 Sierpnia 2020

Bus runął w przepaść, 17 osób nie żyje. W kraju ogłoszono żałobę narodową

Wypadek, do którego doszło w niedzielę, zebrał śmiertelne żniwo. Na skutek tragicznego zdarzenia życie straciło aż siedemnaście osób. To niewyobrażalna katastrofa. W kraju ogłoszono żałobę narodową. Wszyscy rodacy pogrążyli się w głębokiej rozpaczy. Nikt nie spodziewał się tego, że spełni się najczarniejszy ze scenariuszy.

Wypadek, do którego doszło w niedzielę w północno-wschodniej Gruzji, zakończył się olbrzymią tragedią. Autobus, którym podróżowało wiele osób runął w przepaść. Pasażerowie nie mieli żadnych szans na przeżycie. W całym kraju ogłoszono żałobę narodową. To niejedyne fatalne wieści, które obiegły światowe media w poniedziałek, 24 sierpnia.

Disco polo, dramat Marcina MilleraRozpacz, łzy i dramat Marcina Millera. Śmierć odebrała mu wszystko, był na skrajuCzytaj dalej

Wypadek w Gruzji pochłonął wiele ofiar

Gruziński resort spraw wewnętrznych poinformował, że na skutek tragicznego zdarzenia życie straciło co najmniej siedemnaście osób, a trzy kolejne zostały ciężko ranne. Pasażerski bus, którym podróżowali obywatele tego kraju, spadł z osiemdziesięciometrowej przepaści. W pojeździe przebywało dwudziestu mieszkańców placówki. Ranni zostali odtransportowani przez służby ratownicze w bezpieczne miejsce, a następnie przewiezieni do lokalnych placówek medycznych. Na miejscu zdarzenia zjawił się wiceszef Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, Josif Czelidze.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Syn Beaty Szydło ukrywał tajemnicęWszyscy byli w błędzie? Media dotarły do Tymoteusza Szydło, odkryły ukrywaną tajemnicę?Czytaj dalej

- Ratownicy wydobyli trzy osoby z ciężkimi obrażeniami. Przewieziono ich do odpowiednich placówek. Niestety 17 obywateli zginęło - oświadczył minister.

Gruzińska redakcja Radia Swoboda doprecyzowała, że do tragicznego wypadku doszło w pobliżu turystycznej wioski Szatili, do której prowadzi jedna z najbardziej karkołomnych i niebezpiecznych miejsc w kraju. Zimą trasa jest całkowicie nieprzejezdna. Sytuacja znacznie komplikuje się także w czasie, gdy panują niekorzystne warunki atmosferyczne. W niedzielę teraz północno-wschodniej Gruzji padały intensywne deszcze, przez co widoczność była nadzwyczaj słaba.

Dzisiaj grzeje:

1. Media właśnie podały do informacji. Nie żyje, tajemnicze okoliczności

2. Czuła jedynie ból zęba. Nikt się nie spodziewał, że to objaw niebezpiecznej choroby

Władze Gruzji poinformowały, że w najbliższy wtorek, 25 sierpnia, będzie w kraju dniem żałoby narodowej. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych rozpoczęło śledztwo, które ma na celu ustalenie, jakie były przyczyny tragicznego zdarzenia. Rodzinom, przyjaciołom oraz narodowi Gruzji składamy wyrazy najszczerszych kondolencji w tym strasznym dla nich dniu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wielkie święto w domu Aleksandry Kwaśniewskiej. Z kraju płyną najlepsze życzenia
  2. Gwiazdor TVN ma koronawirusa. Miał gorączkę, szybko pojawiły się znacznie gorsze objawy
  3. A jednak, mimo zapewnień rząd zmienia zdanie? Prace nad nowymi obostrzeniami już trwają
  4. Marta Kaczyńska po latach przerwała milczenie. Nieoczekiwanie zdradziła sekret Anny Przybylskiej
  5. TVP wprowadziło widzów w błąd? Afera z "Pytanie na śniadanie", zwolnieni otwarcie komentują

Łukasz Szumowski prawdaFatalne wieści o Szumowskim. Nikt nie miał pojęcia co dzieje się za zamkniętymi drzwiamiCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News