Tragiczny wypadek w dziwnych okolicznościach. 4 osoby nie żyją, 1 jest ranna

Tragiczny wypadek w dziwnych okolicznościach. 4 osoby nie żyją, 1 jest ranna Źródło: youtube.com/ Rider 112

Wypadek jest częstą rzeczą na polskich drogach. Najwięcej niepożądanych zdarzeń ma miejsce, gdy pogoda nie sprzyja, a warunki atmosferyczne są ciężkie dla kierowców. Tym razem przyczyny tragedii są dosyć dziwne.

Wypadek, do jakiego doszło na drodze krajowej numer 9 w województwie świętokrzyskim, a konkretnie w Miłkowie, budzi wiele wątpliwości. Policja stara się ustalić okoliczności, w jakich doszło do zdarzenia, przez które życie straciły cztery osoby. Piąty uczestnik wydarzenia jest ranny, obecnie przebywa w szpitalu.

Wypadek w dziwnych okolicznościach. Policja bada sprawę

Do wypadku doszło, gdy kierowca auta osobowego nagle zjechał z drogi. Pojazd uderzył w barierki, a potem wpadł do rowu. Wszyscy pasażerowie zostali poszkodowani. Trzy osoby umarły na miejscu, czwarta z kolei w szpitalu. Piąty pasażer jest ranny, hospitalizowany.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochód osobowy marki volkswagen, jadący od Ostrowca w kierunku Opatowa, z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi. Auto uderzyło w znaki drogowe, wjechało do rowu i uderzyło w przydrożny przepust - powiedziała aspirant Ewelina Wrzesień z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Każdy kierowca musi uważać na drodze

Policja zastanawia się dlaczego kierowca nagle zjechał z drogi. Warunki atmosferyczne były dobre, jezdnia z kolei prawie pusta z uwagi na późną porę podróży. Nic nie wskazywało na to, że może dojść do wypadku. Śledczy postarają się ustalić, jakie są przyczyny tego nietypowego zachowania kierowcy.

Dzisiaj grzeje: 1. Bardzo smutne informacje. Nie żyje Lucjan Węgrowicz
2. Renta dożywotnia wytrychem oszustów. Zabiorą i zostawią z niczym

Tymczasem ta historia powinna być przestrogą dla wszystkich, którzy poruszają nie tylko po drogach krajowych, ale nawet w miastach. Choć z pozoru może się wydawać, że nikomu nie zagraża niebezpieczeństwo, zawsze może dojść do tragedii. Najważniejszą zasadą ruchu drogowego jest bodaj ta, która mówi o ograniczonym zaufaniu do innych uczestników ruchu. Warto o tym pamiętać przy każdej podróży.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiadomo, gdzie Piotr Woźniak-Starak chciał zabrać swoją żonę za 3 dni. Nie zdążył. To było ich wyjątkowe miejsce
  2. Józef Oleksy wyjawił straszliwe informacje o Jolancie Kwaśniewskiej. To się aż nie mieści w głowie
  3. Tata przez 13 lat odwiedzał miejsce, w którym umarł jego syn. Pewnego dnia znalazł tam wiadomość i płakał przez godzinę
  4. Mąż zadzwonił ze sklepu, ile kupić wody, odpowiedziała 12. Jak zobaczysz z czym wrócił popłaczesz się ze śmiechu
  5. 5-latka po raz pierwszy poszła do szkoły. Gdy rodzice przyjechali odebrać córkę, zabrakło im słów

Źródło: Onet

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu