Nie mieli szans na przeżycie, zmarli na miejscu. Tragedia na zachodzie Polski

Nie mieli szans na przeżycie, zmarli na miejscu. Tragedia na zachodzie Polski Źródło: pikio

Wypadek zakończył się ogromną tragedią, ofiary nie miały najmniejszych szans na przeżycie. Dramatyczne informacje z polskich dróg obiegły krajowe media.

Wypadek na drodze krajowej zakończył się dramatycznie, ofiary nie miały szans na przeżycie zderzenia, choć w akcji ratunkowej brał udział śmigłowiec z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Informacje o strasznej tragedii obiegły media, mieszkańcy zachodniej Polski są w ogromnym szoku. 

Wypadek na drodze krajowej nr 94

W piątek rano doszło do tragicznego wypadku na drodze krajowej nr 94. Na trasie Mazurowice–Kawice na Dolnym Śląsku zderzyły się dwa pojazdy, osobowe Audi i samochód ciężarowy marki Mercedes. Oba auta wylądowały w pobliskim rowie. Kierowca i pasażer osobówki zmarli na miejscu w wyniku odniesionych ran. Kierujący autem ciężarowym przeżył.

Na miejsce zdarzenia natychmiast wezwano odpowiednie służby, w tym również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Na drodze od rana pracują służby, które starają się wyjaśnić przyczyny tragicznego wypadku. Zdarzenie wstrząsnęło mieszkańcami okolicznych miejscowości.

W wypadku zginął kierowca samochodu osobowego i pasażer

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Na miejscu pracują nasi funkcjonariusze, w tym biegły, strażacy i prokurator. Na tę chwilę wiemy, że audi jechało w kierunku Prochowic, a kierowca ciężarowego mercedesa, który przeżył wypadek jest trzeźwy. Na razie nie wiadomo, dlaczego audi zjechało ze swojego pasa. Zarówno kierowca jak i pasażer zginęli na miejscu - powiedziała w rozmowie z "Gazetą Wrocławską" młodsza aspirant Jagoda Ekiert, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Legnicy.

Dzisiaj grzeje: 1. Doszło do potężnego trzęsienia ziemi. Odczuło je 5 państw, opłakane skutki widać na nagraniach
2. 6 osób nie żyje, trwa pilna akcja policji. Media obiegły wiadomości o niesłychanej tragedii za granicą

Droga krajowa w rejonie zdarzenia została zablokowana na wiele godzin, funkcjonariusze zalecali objazd przez okoliczne drogi 338 i 341 oraz autostradę A4. Jak wiadomo, policja i prokuratura będą dalej badać przyczyny dramatycznego wypadku. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Już za trzy dni kierowcy zapłacą nową, specjalną opłatę. Nałożona została jednak tylko na właścicieli konkretnych aut
  3. Fatalne wiadomości dla wyjeżdżających na ferie. Nawet Jackowski nie był w stanie przewidzieć tak nagłego zdarzenia
  4. Roksana Węgiel rezygnuje z muzyki? Jest oświadczenie, teraz już nie ma wątpliwości
  5. Jeszcze go nie widzisz? Psa na zdjęciu potrafi wskazać zaledwie 6% osób, reszta wymięka po kilku sekundach

źródło: Gazeta Wrocławska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News