Media przekazały smutne wiadomości, lekarze walczyli do samego końca. Dwie osoby nie żyją

Media przekazały smutne wiadomości, lekarze walczyli do samego końca. Dwie osoby nie żyją Źródło: publicdomainpictures.net MALIZ ONG

W kraju miał miejsce dramatyczny wypadek. Potwierdzono smutne informacje o dwóch ofiarach śmiertelnych. Lekarze walczyli o życie poszkodowanych do samego końca. Niestety, nic więcej nie mogli już zrobić. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 7.

Poważny wypadek samochodowy miał miejsce na drodze krajowej nr 7 w Ćwiklinku. Do tragedii doszło dzisiaj nad ranem. Chociaż służby medyczne zareagowały tak szybko, jak było to możliwe, nie udało się uratować poszkodowanych. Potiwerdzono dwie ofiary śmiertelne.

Wypadek na drodze krajowej nr 7 w Ćwiklinku okazał się tragicznym wydarzeniem. Policjanci ustalili, że kierowca samochodu osobowego marki Ford zderzył się czołowo z jadącą z naprzeciwka ciężarówką. Kierowca pojazdu ciężarowego jechał w kierunku Gdańska. Kierowca Forda zmarł na miejscu, natomiast pasażer został przewieziony do szpitala. Chociaż lekarze walczyli o jego życie, również zmarł w wyniku obrażeń.

Wypadek z dwoma ofiarami śmiertelnymi na drodze krajowej nr 7

Skutkiem wypadku na drodze krajowej nr 7 w Ćwiklinku była śmierć kierowcy oraz pasażera samochodu osobowego marki Ford. Oboje zginęli w wyniku czołowego zderzenia z jadącą z naprzeciwka ciężarówką. Pojazd ciężarowy jechał w kierunku Gdańska, gdy doszło do wypadku. Służby ratunkowe zareagowały tak szybko, jak się dało, i na miejscu pojawili się ratownicy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pasażer Forda poniósł śmierć na miejscu. Ratownikom udało się sprawnie przetransportować rannego kierowcę do szpitala. Tam jednak, po długiej walce o jego życie, stwierdzono zgon w wyniku rozległych obrażeń ciała. Mężczyzna, który prowadził ciężarówkę nie odniósł widocznych ran i jego stan jest stabilny.

Dzisiaj grzeje: 1. Szpitale rozsyłają pilne SMS-y do Polaków. Komunikat najwyższej rangi

2. Oficjalny komunikat sklepów ws. zamknięcia. Ważne: już wiadomo, czy trzeba robić zapasy i gdzie

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 7 przeżył 51-letni kierowca ciężarówki. Policjanci ustalili już, że mężczyzna był trzeźwy. Obecnie służby badają okoliczności, w jakich doszło do tego dramatycznego zdarzenia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ksiądz nie chce odwołać rekolekcji. Według niego gorszy od koronawirusa jest wirus atakujący duszę
  2. Polscy skoczkowie poddani kwarantannie. W izolatce również Adam Małysz
  3. Z ostatniej chwili: znany dziennikarz Polsatu na kwarantannie z podejrzeniem koronawirusa
  4. Niepokojąca wiadomość dot. 14-letniego syna Małgorzaty Rozenek. Radosław Majdan otrzymał dramatyczny telefon w jego sprawie
  5. Paraliż szpitala na południu Polski. Stwierdzono koronawirusa u lekarza
  6. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce

źródło: info122.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News