Wypadek - policja
Policja
Aneta Wasilewska - 12 Września 2020

Spowodował wypadek, w którym zginęła 20-latka. Policja prowadzi poszukiwania, oferuje nagrodę

Rafał Hejser doprowadził do wypadku, w którym zginęła 20-latka. Teraz jego zdjęcie zostało zamieszczone w sieci przez policję, która prowadzi poszukiwania mężczyzny. Została wyznaczona nagroda za wszelkie informacje, które pomogą w jego odnalezieniu.

Śmiertelny w skutkach wypadek miał miejsce 28 sierpnia w Złotowie. Rafał Hejser, kierując BMW, uderzył z ogromną prędkością w drzewo. Podczas wypadku nie udało się uratować 20-letniej pasażerki. Mężczyzna uciekł z miejsca wypadku, a do dziś jest poszukiwany przez policję. Za Hejserem został już wystawiony list gończy, teraz policja prosi o wszelkie informacje na temat miejsca, gdzie może przebywać. Każdy, kto ma wiadomości na temat mężczyzny może się skontaktować z funkcjonariuszami pod specjalnym numerem telefonu 516-941-558 lub osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Złotowie Aleja Piasta 49. Za pomoc w poszukiwaniach policja wyznaczyła nagrodę.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News