Przyjaciele chcieli tylko pojeździć razem na motocyklach. "Nie mieli żadnych szans"

Przyjaciele chcieli tylko pojeździć razem na motocyklach. "Nie mieli żadnych szans" Źródło: fot. Policja Bełchatów

Wypadek niespodziewania zakończył życie dwóch młodych mężczyzn. Przyjaciele chcieli się zrelaksować i wsiedli na motocykle. Ich przejażdżka zakończyła się tragicznie, a spokojne niedzielne popołudnie zamieniło się w koszmar.

Wypadek nieoczekiwanie zakończył życie dwóch młodych mężczyzn. To miało być spokojne niedzielne popołudnie. 25-letni Tomasz i 27-letni Konrad postanowili w końcu się zrelaksować. W tym celu wybrali się na przejażdżkę motocyklami. Nie mogli się jednak spodziewać, że będzie to ostatnia przejażdżka w ich życiu.

Do tragicznego w skutkach incydentu doszło w miejscowości Dębina w województwie łódzkim. To właśnie tam miał miejsce wypadek, w którym zginęli obaj mężczyźni. Jak podały media, ich motocykle z niewiadomych przyczyn zderzyły się ze sobą. Siła uderzenia okazała się zbyt duża. Mimo natychmiastowej interwencji pogotowia ratunkowego, nie udało się ich uratować.

Tragiczny wypadek. Młodzi motocykliści nie mieli żadnych szans

Obaj mężczyźni zginęli na miejscu. Wypadek wstrząsnął mieszkańcami okolicznych miejscowości, którzy byli świadkami tragicznego incydentu. O szczegółach zdarzenia opowiedziała mediom nadkomisarz Iwona Kaszewska z policji w Bełchatowie:

- Siła uderzenia była na tyle duża, że jeden z motocykli stanął w płomieniach, drugi został rozbity na drobne części. Jadący na nich mężczyźni nie mieli szans - powiedziała w rozmowie z TVN.

Jak podały media, sprawa będzie również badana przez policję i prokuraturę pod kątem nieformalnych zlotów motocyklowych. Wypadek wydarzył na łuku ul. Milenijnej w miejscowości Dębina - miejsce to charakteryzuje się idealną nawierzchnią i dobrze wyprofilowanymi zakrętami, które sprzyjają ekstremalnym manewrom motocyklistów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Niedzielne popołudnie zamieniło się w koszmar. Rodzina i przyjaciele wciąż nie mogą uwierzyć w tę tragedię

Niedzielne popołudnie zamieniło się w koszmar również dla rodziny i przyjaciół mężczyzn, którzy zginęli w wypadku. Znajomy tragicznie zmarłego Tomasza przyznał, że mężczyzna od dawna pasjonował się motocyklami i wiedział o nich wszystko. Tym bardziej trudno było uwierzyć, że mógł popełnić tak tragiczny w skutkach błąd. 

27-letniego Konrada opłakuje również żona. Motocyklista ożenił się zaledwie 2 miesiące temu. W domu czekała na niego małżonka i teściowa, które nie spodziewały się, że życie męża i zięcia zakończy się w tak tragiczny sposób.

  1. Danuta Wałęsa ZMIAŻDŻYŁA Jarosława Kaczyńskiego. Dosłownie zrównała go z ziemią, była BEZLITOSNA. Jej słowa wbiją was w fotel!
  2. Ujawniono SEKRET Joanny Liszowskiej. Miała ROMANS z 16 lat starszym aktorem. Znacie go ze "Świata wg Kiepskich"
  3. Trąby powietrzne znowu przejdą przez Polskę, ale to nie wszystko. Pilne ostrzeżenia RCB dla całego kraju
  4. Najbrzydsze paznokcie hybrydowe w 2019 roku? "Dzieło" tej kosmetyczki doprowadziło klientkę do łez rozpaczy
  5. Michał Szpak w końcu znalazł drugą połówkę. To intymne zdjęcie z partnerką ujawnia wszystko
  6. Księżna Kate powiedziała wszystko nt. czwartej ciąży. Reakcja Williama zwala z nóg

 

źródło: Popularne 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu