Wypadek z udziałem dzieci
twitter
Weronika Wasiak - 11 Stycznia 2020

Wśród rannych są dzieci. Okropny wypadek na wschodzie Polski

Potworny wpadek w jednym z polskich miast. Media donoszą, że wśród rannych niestety są również dzieci. Odpowiednie służby pilnie wkroczyły do akcji.

Wypadek na wschodzie Polski wstrząsnął opinią publiczną. Choć dotychczas nie pojawiło się zbyt wiele szczegółów, oficjalnie przekazane informacje odbierają mowę. Trudno uwierzyć, że w zdarzeniu ucierpieli również nieletni.

Potworny wypadek w polskiej miejscowości. Wśród rannych są dzieci

Jak podaje portal RMF24, do zdarzenia doszło 11 stycznia w godzinach południowych na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Łopiennik Dolny na Lubelszczyźnie. Dziennikarze RMF skontaktowali się z obecnymi na miejscu funkcjonariuszami, którzy przekazali, że do wypadku doszło na skutek czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Doda wyznała prawdę o dzieciachDoda przestała ukrywać prawdę o dzieciach. Mocne wyznanieCzytaj dalej

Świadkowie szybko zawiadomili pogotowie oraz policję. Ratownicy medyczni zajęli się poszkodowanymi. Pięcioro rannych, w tym dwoje dzieci, natychmiast zostało przewiezionych do szpitala, gdzie trafili pod opiekę lekarzy. Nie jest pewne, czy ich zdrowiu oraz życiu zagraża niebezpieczeństwo.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rosół wołowyRosół wołowy ma bogaty smak, ale wiele osób popełnia ważny błąd. Prosty przepis sprawi, że zapomnisz o drobiowym odpowiednikuCzytaj dalej

- Zderzyły się czołowo samochody volkswagen i audi. Do szpitala odwieziono dwie kobiety i dwójkę dzieci, obywateli Ukrainy, którzy podróżowali volkswagenem oraz kierowcę audi, obywatela Polski - powiedział dla RMF24 kom. Piotr Wasilewski z komendy policji w Krasnymstawie.

Dzisiaj grzeje:

1. Mroczne znalezisko na lotnisku. Gdy walizka się otworzyła, oczom celników ukazał się straszny widok
2. Do studia Elżbiety Jaworowicz wparował nagle Zenek Martyniuk. Widzom odebrało mowę, co tam się wydarzyło?

Mundurowi od razu podjęli odpowiednie działania próbując ustalić, w jaki dokładnie sposób doszło do zdarzenia. Dotychczas nie pojawiły się informacje w kwestii winnych, jednak nie wykluczone, że służby niebawem podzielą się z mediami nowymi faktami w sprawie. Jak donosi portal, droga krajowa nr 17 została zablokowana. Funkcjonariusze wyznaczyli objazd dla samochodów osobowych do czasu, gdy zakończą się prace śledczych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  2. Jedna osoba złamie prawo, wysokie kary zapłacą wszyscy. Nowe, surowe przepisy wydrenują nam kieszenie?
  3. Podczas castingu do The Voice Kids dziewczynka chwyciła za mikrofon. Chwilę później wszyscy mieli oczy pełne łez
  4. Po spokojnym porodzie lekarz obejrzał dziecko i zaniemówił. Widok był druzgoczący
  5. Juror "The Voice Kids" poniżył Zenka Martyniuka i największe gwiazdy disco polo. Padły słowa niegodne dżentelmena

Agnieszka Kotońska zmieniła się nie do poznaniaAgnieszka Kotońska z Goggleboxa przeszła niesamowitą metamorfozę. Kiedyś jej wygląd odstraszał, zmieniła się nie do poznaniaCzytaj dalej

Źródło: rmf24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News