Wypadek na zachodzie
KMP Leszno
Monika Majko - 8 Października 2020

Nie mieli żadnych szans, zmarli na miejscu. Tragiczne wydarzenia na zachodzie Polski

Wypadek na zachodzie Polski wstrząsnął okolicznymi mieszkańcami, krajowe media właśnie przekazały szczegóły tragedii. Mężczyźni nie mieli żadnych szans, zginęli na miejscu, chwila nieuwagi kosztowała ich życie.

Wypadek doprowadził do śmierci dwóch mężczyzn, ofiary nie miały żadnych szans. Pomimo natychmiastowej reanimacji, nie udało się ich uratować. Dramatyczne informacje z zachodniej Polski obiegły krajowe media, okoliczni mieszkańcy są w szoku.

Wypadek w zachodniej Polsce, życie straciło dwóch mężczyzn

Krajowe media przekazały dramatyczne wiadomości z zachodu Polski, w miejscowości Zaborówiec w województwie wielkopolskim doszło do tragicznego wypadku. W czwartek 8 października br. kierowca busa wjechał w ekipę budowlaną, która układała kostkę brukową na chodniku przy trasie Zaborówiec – Brenno w gminie Włoszakowice.

Zenek Martyniuk sąsiedzi fatalna sytuacjaSąsiedzi Martyniuków ujawnili, co wyrabia się w ich domu. Sytuacja jest bardziej niż fatalnaCzytaj dalej

Ze wstępnych ustaleń wynika, że około godziny 11:00 koło ekipy pracującej przy układaniu kostki zatrzymała się kobieta, kierująca renault scenic. Prawdopodobnie chciała upewnić się, czy może bezpiecznie wyminąć robotników. Jadący z tyłu kierowca fiata ducato zauważył jej pojazd zbyt późno i by uniknąć zderzenia w ostatniej chwili wykonał gwałtowny manewr skrętu na chodnik, na którym znajdowała się ekipa firmy budowlanej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubTeściowa dała zięciowi na ślubie karteczkę. Kiedy umarła, zdradził żonie jej zapierającą dech treśćCzytaj dalej

Kierowca busa wjechał w ekipę budowlaną, dwóch mężczyzn zginęło na miejscu

Kierowca wjechał w pracowników firmy budowlanej, jeden z nich zdołał uskoczyć przed pojazdem, natomiast pozostałych dwóch robotników doznało poważnych obrażeń ciała wskutek zderzenia z busem. Na miejsce natychmiast wezwano pogotowie ratunkowe.

Dzisiaj grzeje:

1. Ważny apel, mówi się o zamknięciu cmentarzy. Ministerstwo zabrało głos

2. Obowiązkowe maseczki nawet w prywatnym samochodzie. W Polsce coraz więcej zakażonych

3. Doniesienia mediów są bardzo przykre. Ewa Drzyzga zdruzgotana, nieoficjalne przecieki dotyczą jej rodziny

Niestety, pomimo podjęcia reanimacji, mężczyzn nie udało się uratować, obaj zginęli na miejscu. Przybyły na miejsce zdarzenia lekarz potwierdził zgon poszkodowanych. Teraz policjanci pod nadzorem lokalnej prokuratury prowadzą dochodzeni, mające na celu ustalenie okoliczności i przyczyn tragicznego wypadku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W "Milionerach" wyśmiano uczestnika. Sam Hubert Urbański nie spodziewał się kontrowersji
  2. Anna Lewandowska ma w rodzinie bohaterkę. Amerykanie chcą stworzyć serial o jej życiu
  3. Jolanta Kwaśniewska zmieniła się nie do poznania. Przeszła fenomenalną metamorfozę
  4. Klienci dużego banku w Polsce mogą stracić oszczędności. Pieniądze znikają z kont, wydano komunikat
  5. Ciężko chora 27-latka błaga o pomoc, lekarze odmawiają leczenia. Pokazała rozpaczliwe wiadomości
  6. 40-latek chciał spróbować sromotnika, po kilku minutach poczuł się fatalnie. Gdyby nie 1 rzecz, mogło skończyć się tragedią

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: info112

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News