Pięć młodych osób zginęło na miejscu w zachodniej Polsce. Prokuratura przekazała porażające szczegóły

Pięć młodych osób zginęło na miejscu w zachodniej Polsce. Prokuratura przekazała porażające szczegóły Źródło: pikio

Wypadek zakończył się ogromną tragedią, zginęło pięcioro młodych ludzi. Wciąż trwa śledztwo w tej sprawie, prokuratura ujawniła szokujące fakty.

Wypadek samochodowy, do którego doszło w grudniu zachodniej Polsce, zakończył się śmiercią 5 osób, wszyscy byli nastolatkami. Auto zjechało z drogi, uderzyło w betonowy słup i wpadło do jeziora. Prokuratura prowadzi śledztwo w tej sprawie, ujawniono nowe, porażające fakty. 

Wypadek spowodował śmierć pięciu młodych osób

Do zdarzenia doszło 10 grudnia 2019 roku, na trasie Cibórz-Skąpe. Audi, którym podróżowali nastolatkowie, zjechało z drogi, uderzyło w betonowy słup i wpadło do jeziora. Dach samochodu, który wystawał z wody, zauważyli dopiero inni kierowcy, przejeżdżający tą drogą. Natychmiast wezwano służby ratunkowe. Strażakom udało się wydobyć cztery osoby z auta, piątą wyciągnęli płetwonurkowie. 

Dwie kobiety i trzech mężczyzn zginęło na miejscu, wstępna sekcja zwłok wykazała, że wszyscy utonęli. Nie wiadomo jednak, czy byli przytomni, kiedy auto znalazło się pod wodą. Już przy poprzedzającym wpadnięcie do jeziora uderzeniu odnieśli poważne, wielonarządowe obrażenia. Trzej mężczyźni, którzy znajdowali się na tylnym siedzeniu, nie mieli zapiętych pasów. Śledztwo w tej sprawie wciąż trwa, a prokuratura ustaliła nowe fakty. 

Prokuratura ustaliła nowe fakty w spawie tragicznego wypadku w zachodniej Polsce

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policjanci rozpoczęli śledztwo w sprawie szokującego wypadku. Przeszukali dokładnie wrak pojazdu i znaleźli w środku niewielkie ilości podejrzanych substancji. Próbki zostały wysłane na testy laboratoryjne, a prokurator zadecydował o dokładnej sekcji zwłok zmarłych nastolatków.

Dzisiaj grzeje: 1. Mieszkanie w nim nie jest przyjemnością. Mieszkańcy twierdzą, że nad blokiem w Warszawie ciąży klątwa
2. Ujawniono nieznane dotąd przepowiednie Baby Wangi na 2020 rok. Spełnia się na naszych oczach?

Jak wykazały badania, w aucie znajdowały się narkotyki. Dziennikarze "Fakt 24" ustalili, że troje mężczyzn znajdowało się pod wpływem amfetaminy, a pozostałe dwie kobiety marihuany. Jedna z nich prowadziła samochód. 

– Wszystkie osoby w samochodzie znajdowały się pod wpływem środków odurzających – powiedział prokurator Krzysztof Pieniek, szef świebodzińskiej prokuratury rejonowej, w rozmowie z portalem "Fakt 24".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rewolucyjny przepis na chleb w jajku lepszy niż pizza. Robi się w 3 minuty, dlaczego wcześniej nikt go polecał?
  2. Niemal każdy załapie się na wcześniejszą emeryturę. Nowy pomysł rządzących
  3. Gdy skończyła 18 lat, jadła tylko po trzy jabłka dziennie prawie przez rok. Jej wygląd powala
  4. Gwiazda "M jak miłość" i "Złotopolskich" przeszła przez największy ból. Śmierć zabrała jej dwóch ukochanych mężczyzn
  5. Spotkał się z Romualdem Lipko tuż przed śmiercią. Bolesne ostatnie chwile, które opisał Felicjan Andrzejczak

źródło: Fakt 24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News