Z ostatniej chwili: Kilkunastu pasażerów autokaru rannych, kłęby dymu. Trwa czarna seria na początek wakacji w Polsce

Z ostatniej chwili: Kilkunastu pasażerów autokaru rannych, kłęby dymu. Trwa czarna seria na początek wakacji w Polsce Źródło: .

Groźny wypadek na południu Polski. Z pierwszych informacji wynika, że jest kilkanaście osób rannych, a część z nich ciężko ranna. Wciąż trwa akcja ratownicza.

Wypadek w miejscowości Bogusławice koło Częstochowy. Doszło do zderzenia dwóch ciężarówek i autokaru. Jeden z samochodów zapalił się. Trwa pilna akcja ratownicza. 

Wypadek na południ Polski. Trwa akcja ratunkowa

Wypadek w miejscowości Bogusławice koło Częstochowy. Doszło do zderzenia dwóch ciężarówek i autokaru. Jeden z samochodów zapalił się. Trwa akcja ratownicza. Jak podają media, na miejscu są już cztery śmigłowce dla ofiar wypadku. Zgodnie z najnowszymi informacjami około 30 osób zostało rannych, nieoficjalne źródła podają, że 15 osób jest ciężko rannych. 

- Zderzenie dwóch ciężarówek i autokaru w miejscowości Bogusławice koło Częstochowy na krajowej "jedynce". Jeden z TIR-ów zapalił się . Rannych jest kilkanaście osób, w tym kilka ciężko. Na miejsce wypadku lecą śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - przekazuje RMF FM na Twitterze. 

Na miejsce zdarzenia dojechało już kilkanaście jednostek straży pożarnej. Wiadomo, że wciąż na miejscu pojawiają się nowe. Na zdjęciach z wypadku widać, że autokar ma całkowicie rozbity przód i część boku. Jedna z ciężarówek spłonęła. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Groźny wypadek na krajowej "jedynce". Trasa nie jest przejezdna 

OSP KSRG Kruszyna na swoim profilu na Facebooku przekazał, że obecnie trasa, na której doszło do wypadku jest nieprzejezdna. 

- Poważny wypadek na DK1 w miejscowości Bogusławice z udziałem dwóch samochodów ciężarowych oraz autokaru trasa na chwilę obecną nie przejezdna - przekazały lokalne media. 

Dzisiaj grzeje: 1. Płonie autokar w polskiej miejscowości. W środku kilkadziesiąt osób, trwa akcja służb

2. Skutki pandemii, których nie przewidziano. Pilny apel pediatrów

- Doszło do zderzenia trzech pojazdów - jednego, przewożącego przesyłki, drugiego pojazdu do przewozu betonu i autokaru. W tej chwili trwa akcja ratownicza. Poszkodowane są co najmniej dwie osoby, które były zakleszczone w pojeździe. Ale rannych może być więcej - przekazał dla "Super Express" Kamil Dzwonnik z PSP w Częstochowie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nikt go nie powstrzymał i nagle wtargnął na wizję, kiedy Magda Gessler udzielała wywiadu. Widzów TVN całkowicie zaskoczył widok ogromnego psa
  2. Tragiczna wiadomość obiegła media. Mistrz świata nie żyje, miał zaledwie 52 lata
  3. Panna młoda zabroniła 14-letniej siostrze być druhną. Powód zwala z nóg, ręce opadają
  4. Mama zrobiła zdjęcie umierającej córce. Kilka miesięcy później spojrzała na nie i zamarła
  5. Maleńkie bliźniaczki spały, gdy rzucił się na nie pies. Mama nie była w stanie powstrzymać tragedii
  6. Przykre wiadomości o Waldusiu ze ”Świata według Kiepskich”. Jego żona ujawniła wstrząsające kulisy małżeństwa

Źródło: Twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News