2 osoby zginęły, 3 są ranne. Dramat w centralnej Polsce

2 osoby zginęły, 3 są ranne. Dramat w centralnej Polsce Źródło: pikio

Wypadek w centralnej Polsce. Wiadomości z miejsca zdarzenia są dramatyczne. Śmierć poniosły dwie osoby, trzy zostały ranne.

Wypadek, który miał miejsce w centralnej Polsce, może spowodować utrudnienia w ruchu. Wciąż trwa akcja na miejscu zdarzania. Policja i straż pożarna pracują nad tym, by ruch na drodze został jak najszybciej przywrócony. Dramatyczne wiadomości z miejsca zdarzenia donoszą, że na skutek wypadku zginęły dwie osoby, a trzy zostały ranne. 

Wypadek w centralnej Polsce. Nie żyją dwie osoby, trzy zostały ranne.

Dziś na obwodnicy prowadzącej do Kutna w województwie łódzkim doszło do tragicznego wypadku, podczas którego zderzyły się jadące z naprzeciwka samochody osobowe marki bmw i volkswagen. Przyczyny zderzenia aut osobowych nie są jeszcze znane. Zgodnie z wiadomościami przekazanymi przez policję, która pracuje na miejscu zdarzenia śmierć poniosły dwie osoby. Trzy osoby, które podróżowały w samochodach osobowych, biorących udział w wypadku zostały ranne. Jednym z nich jest małe dziecko. 

Na miejscu wypadku pracuje policja i straż pożarna. Wciąż trwa udzielanie pomocy ofiarom wypadku, wiadomo już, ze na miejsce został wysłany helikopter ratowniczy, którym trzy osoby zostaną przewiezione do szpitala.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Apelujemy o ostrożność! Około godz. 15:50 na drodze krajowej stanowiącej obwodnice Kutna doszło do śmiertelnego wypadku. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, na łuku drogi kierujący samochodem bmw nie dostosował prędkości do warunków jazdy, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z samochodem m-ki volswagen. Kierujący bmw oraz pasażerka z volkswagena po reanimacji zmarli. Ranne jest dziecko. Czynności policji są w toku - donosi na Facebooku łódzka Policja. 

Wypadek spowodował zablokowanie drogi 

Dzisiaj grzeje: 1. Tadeusz Rydzyk jest niewierzący? Padły przypuszczenia, które doprowadzą go do szału
2. Nagle rozległy się strzały, ktoś otworzył ogień do polskich harcerzy. Dramat na obozie, trwa akcja służb

Wypadek, do którego doszło na drodze krajowej numer 60 spowodował zablokowanie drogi. Zgodnie z ustaleniami policji jeszcze przez co najmniej przez trzy godziny będą występowały utrudnienia na tym odcinku. Na miejscu pracuje policja, która kieruje kierowców na objazd przez ulice Kutna. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Owoce z małą zawartością cukru. Doskonale sprawdzą się podczas diety
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Biednej dziewczyny nie było stać na suknię na studniówkę. Jej kolega własnoręcznie uszył jej kreacje, powalający widok
  4. Pies nie znosił kąpieli. Pewnego dnia właściciele zajrzeli do łazienki i zdębieli, zobaczyli, co robił z dziećmi
  5. Wielki smutek, tragedia podczas nabożeństwa. 20 osób nie żyje, 16 jest poważnie rannych

źródło: radiozet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News