Wypadek był wstrząsający.
Pixabay adamtepl
Jakub Kossakowski - 1 Maja 2020

Kilkanaście osób trafiło do szpitala. Właśnie ujawniono nowe informacje

Wstrząsający wypadek miał miejsce w Bolechowie pod Poznaniem. Mężczyzna kierujący ciężarówką zderzył się z pędzącym pociągiem. Nie powstrzymał go nawet zamknięty szlaban. Dziś przekazano nowe informacje dotyczące postępowania w tej sprawie.

Nikt nie podejrzewał, że dojdzie do czegoś takiego. W podpoznańskiej miejscowości miał miejsce wypadek. Doszło do niego w środę i na jego skutek poszkodowanych zostało kilkanaście osób. W dniu dzisiejszym rzecznik wielkopolskiej policji podzielił się nowymi informacjami.

Polsat przekazał dobre wieściMinisterstwo potwierdziło. Duża grupa Polaków otrzyma dodatkowe pieniądzeCzytaj dalej

Wyjątkowo niebezpieczny wypadek

Każdy wypadek niesie ze sobą ogromne ryzyko dla zdrowia lub życia. Niekiedy zdarza się, że uczestniczy w nim ambulans, jednak teraz dotyczył on zderzenia ciężarówki i pociągu. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Radio ZET, policja ustaliła, że szlabany po obu stronach były wówczas opuszczone i towarzyszył im czerwony sygnał świetlny.

Jak donosi Radio ZET, wszyscy kierowcy cierpliwie oczekiwali na możliwość kontynuowania jazdy, jednak mężczyzna prowadzący ciężarówkę wyminął inne samochody i wjechał na przejazd kolejowy. Właśnie wtedy wtedy doszło do kolizji. Przez ten niebezpieczny wypadek poszkodowanych zostało 14 osób. Stan jednej osoby jest określany jako ciężki. Kierowca, który spowodował wypadek ma już postawione zarzuty.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Domowe triki nie raz okazywały się niezwykle przydatneWłożyła ryż między ręczniki i poszła spać. Zobaczyła efekt i już wiedziała, że zawsze będzie tak robićCzytaj dalej

Mężczyzna usłyszał poważne zarzuty

Wypadek można uznać za niezwykle niebezpieczny i z pewnością uszczerbku doznałoby więcej osób gdyby nie fakt, że pociągiem podróżowało 11 pasażerów i cztery osoby z obsługi. O dalszych krokach w sprawie na swoim Twitterze podzielił się rzecznik wielkopolskiej policji, Andrzej Borowiak.

- Kierowca dostał zarzut spowodowania katastrofy i zagrożenia dla życia oraz zdrowia wielu osób. Grozi mu 10 lat. Dostał dozór, ma zatrzymany paszport, prawo jazdy i 10 tysięcy złotych poręczenia. Tłumaczył, że ktoś mu zajechał drogę. Był rozpędzony wiec skręcił na tory. Nie miał awarii auta - poinformował na swoim Twitterze rzecznik wielkopolskiej policji.

Dzisiaj grzeje:

1. Akcja ratunkowa zakończyła się wielką tragedią. Dziecko nie żyje, ciężko powstrzymać łzy

2. Radosław Majdan przekazał wspaniałą wiadomość. Dawno nie był tak szczęśliwy

Nie da się ukryć, że wypadek, który spowodował kierowca mógł skończyć się o wiele bardziej dramatycznie. Należy jednak pamiętać, że tego typu incydenty oprócz narażenia życia powodują znaczne utrudnienia w ruchu drogowym i kolejowym. Nie bez znaczenia są również szkody materialne.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Madonna zarażona koronawirusem? Legendarna piosenkarka wywołała burzę swoim wpisem
  2. Media zajrzały do portfela Roberta Lewandowskiego. Znalazły tam prawdziwą fortunę. Niebotyczny majątek
  3. Brał udział w poszukiwaniach Kacperka. Zdradził całą prawdę, trudno powstrzymać łzy
  4. Termin minął dzisiaj o 12:00. Miliony Polaków od poniedziałku odczują potężną zmianę
  5. Niebywale smutna wiadomość, śmierć przyszła niespodziewanie. Nie żyje Julia Romelczyk
  6. Jutro 2 zmiany w Biedronkach. Nowe godziny otwarcia i wielka niespodzianka dla wszystkich klientów

blok czekoladowyLepsze niż blok czekoladowy i galaretkowiec razem wzięte. Prosty przepis na hitowe ciasto PRL-u, podbija każde podniebienieCzytaj dalej

Źródła: Radio ZET / Twitter

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News