SENSACYJNY wynik wyborów na prezydenta Warszawy! ALEŻ ZASKOCZENIE!

SENSACYJNY wynik wyborów na prezydenta Warszawy! ALEŻ ZASKOCZENIE!

Wyniki wyborów w Warszawie! Mamy wielkie zaskoczenie! Są to dane exit poll, ale wielokrotnie się już sprawdzały. Czy to ostateczne rezultaty? Wkrótce się dowiemy, ale pewne jest jedno. Emocji było mnóstwo, a wstępne wyniki totalnie szokują.

Wyniki wyborów w Warszawie były od dłuższego czasu łączone wyłącznie z dwoma kandydatami. Patryk Jaki i Rafał Trzaskowski mieli między sobą rozegrać ostateczną batalię o fotel prezydenta stolicy. Tuż po godzinie 21:00 ogłoszono wstępne wyniki wyborów, które nie pozostawiły wątpliwości w kwestii tego kto odniósł ogromne zwycięstwo, a kto zaliczył życiową porażkę.

Wyniki wyborów w Warszawie - kto wygrał?

Cisza wyborcza pomimo wielu incydentów zagrażających przeprowadzeniu głosowań nie została przedłużona. To oznaczało, że tuż po wybiciu 21:00 wyborcy mogli zaznajomić się z pierwszymi wstępnymi wynikami wyborów. Dane exit poll w stolicy okazały się doprawdy szokujące. Chyba nikt nie spodziewał się aż tak zdecydowanej wygranej jednego z dwóch głównych kandydatów. Według wstępnych danych udostępnionych danych, wybory w Warszawie wygrał Rafał Trzaskowski! I TO W PIERWSZEJ TURZE To spore zaskoczenie, ponieważ w sondażach Patryk Jaki niemalże go doganiał. Różnica jest naprawdę spora i pokazuje, komu w bardzo dużym stopniu postanowili zaufać mieszkańcy stolicy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Rafał Trzaskowski prawdopodobnie uzyskał aż 54,1 proc. głosów, a Patryk Jaki tylko 30,9 proc. To oznacza nokaut i zwycięstwo Trzaskowskiego w PIERWSZEJ TURZE. Takiego scenariusza nie spodziewał się nawet sam kandydat Koalicji Obywatelskiej. Trzaskowski w pierwszej kolejności podziękował wyborcom, nie zabrakło również ciepłych słów skierowanych do jego współpracowników z Koalicji Obywatelskiej. Podkreślił, że ciężka praca w ostatnich miesiącach zdecydowanie się opłacała. - Zaufanie jest olbrzymie, ale ono zobowiązuje - powiedział na antenie TVN24. Głos również zabrał jego największy konkurent. Nieoczekiwanie Patryk Jaki pierwsze słowa skierował w stronę Rafała Trzaskowskiego. Przyznał, że jeśli jego konkurent będzie sobie dobrze radził na stanowisku, to Warszawa ma szanse na dalszy rozkwit. Kandydat związany z Prawem i Sprawiedliwością jednak bardzo szybko odwrócił uwagę od swojej porażki, a przeszedł do pochwalenie partii za osiągnięty wynik. ZOBACZ TAKŻE
  1. Najnowsze dane o frekwencji na wyborach porażają! Nikt tego nie przewidywał 
  2. No i się zaczęło! Wybory samorządowe do powtórki?
  3. Szef PKW zaskoczył wszystkich. Polakom się to spodoba! 
  4. Niewiarygodne! Znak zodiaku powie Ci jakiego psa potrzebujesz 
  5. Ile zarabia Agnieszka Radwańska? Zarobki zwalają z nóg
NEWS JEST AKTUALIZOWANY NA BIEŻĄCO. PROSIMY O ODŚWIEŻANIE  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News