Rafał Trzaskowski przejął ponad 85% głosów swojego przeciwnika. Niebywały obrót spraw, jest komentarz Hołowni

Rafał Trzaskowski przejął ponad 85% głosów swojego przeciwnika. Niebywały obrót spraw, jest komentarz Hołowni Źródło: Beata Zawadzka/East News

Wyniki wyborów prezydenckich 2020 zaskoczyły chyba wszystkich. Wśród Polaków panuje ogromne poruszenie, a emocje niewątpliwie nie opadną jeszcze przez długi czas. Okazało się, że Rafał Trzaskowski przejął ponad 85% głosów swojego rywala.

Pierwsze wyniki wyborów już za nami. Choć wszystko jeszcze może się zmienić, wielu już świętuje kolejną wygraną Andrzeja Dudy, który na ten moment, jak poinformowano, zdobył 51% głosów poparcia. Jednocześnie do mediów dotarły jeszcze bardziej zaskakujące informacje dotyczące jego dotychczasowego rywala.  

Nieprawdopodobne wyniki wyborów. Rafał Trzaskowski zgarnął 85% głosów swojego przeciwnika 

II tura wyborów prezydenckich 2020 została zakończona. W najbliższym czasie PKW oficjalnie potwierdzi, który z kandydatów - Andrzej Duda czy Rafał Trzaskowski - zasiądzie w fotelu prezydenta Rzeczpospolitej Polski. Z ostatnich danych przekazanych przez late poll Ipsos wynika, że po uzyskaniu 51% poparcia, zwycięzcą najprawdopodobniej zostanie pierwszy z nich. Kandydat PO otrzymał 49% głosów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Na Twitterze TVN24 pojawiła się informacja, według której Rafał Trzaskowski przejął ponad 85% głosów swojego wcześniejszego przeciwnika, Szymona Hołowni. 

- Rafał Trzaskowski przejął 85,5 procent głosujących na Szymona Hołownię w pierwszej turze wyborów prezydenckich - czytamy we wpisie TVN24. 

Jest komentarz Hołowni 

Na komentarz ze strony Szymona Hołowni nie trzeba było długo czekać. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny komunikat w sprawie wyników wyborów. Poznaliśmy niemalże ostateczne rozstrzygnięcie

2. Lekarze przez 3 lata bagatelizowali jej objaw. Kiedy postawiono diagnozę rozpoczęła się walka o życie kobiety

- Zrobiłem dla Trzaskowskiego i tak dużo więcej niż mogłem i powinienem zrobić, zdaniem niektórych. Otworzyłem mu drzwi, przez które mógł porozmawiać z moimi wyborcami. Nie wierzę, że Rafał Trzaskowski będzie niezależnym od PO prezydentem. Będzie robił wszystko, żeby to właśnie ta partia była na czele. Ja dalej nie wiem, jaki jest jego program. Nie wiem, o co mu tak naprawdę chodzi i co chce z Polską zrobić, ale wybrałem go, bo wiem, że może być szlabanem, przez który pisowski czołg nie przejdzie, żeby zniszczyć resztki demokracji w Polsce. Co do Andrzeja Dudy to nie ma takiej skali zależności, której nie przekroczyłby. Jeżeli skala zależności, podległości i niesamodzielności jest do 10 to Duda osiąga tam 15 - powiedział Szymon Hołownia w rozmowie na antenie Radia ZET - mówił Szymon Hołownia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przykra wiadomość została podana przez media. Legenda sportu odeszła w wieku 95-lat, kochały go miliony fanów
  2. Przecież kupowaliśmy je codziennie w Biedronce i Lidlu, po prostu ręce opadają. Nie do pomyślenia, jak wiele towarów ostatnio wycofano z obrotu
  3. Wszyscy myśleli, że się przesłyszeli. Agata Duda naprawdę wypaliła na wieczorze wyborczym słowa, którymi zakpiła z wielu Polaków
  4. Wybory prezydenckie do powtórki? Sytuacja jest poważna, Wojciech Hermaliński zdradza szczegóły
  5. Zmieniły się wyniki wyborów. Tuż po godzinie 2:00 w nocy napłynęły rezultaty late poll
  6. W nocy Andrzej Duda opublikował przekaz od swojej żony. Nie przebierała w słowach

Źródło: Twitter 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News