lotto
Fot. Wikipedia.org
Mikołaj Pilecki - 15 Grudnia 2018

Nie poszedł nawet do totalizatora... Dostał od Lotto gigantyczne pieniądze, jest nowa gra

Wyniki Lotto emocjonują Polaków już od 1956 roku, czyli roku otwarcia Totalizatora Sportowego. Państwowe przedsiębiorstwo zajmujące się organizowaniem loterii i gier liczbowych co roku rozdaje miliony złotych szczęśliwcom i samo zarabia na tym naprawdę sporo. Przedwczoraj padła pokaźna wygrana, a zwycięzca nie wyszedł nawet z domu.

Wyniki Lotto, tak oczekiwane przez biorących udział w loterii, nieczęsto zaskakują wielomilionowymi wygranymi. Choć szansa na wygranie fortuny jest znikoma, co roku miliony osób wykładają pieniądze, by spróbować swojego szczęścia i nie musieć już nigdy pracować. Przez dekady działalności Totalizatora tworzono i zamykano kolejne gry, których dziś jest aż 8 do wyboru. Nie wszystkie z nich opierają się na skreślaniu numerków przedstawionych na loteryjnym bilecie. Losowania każdej z nich odbywają się niemal codziennie od rana do wieczora. W punktach Lotto zagrać można także w Eurojackpot, który jest loterią ogólnoeuropejską, w której udział biorą gracze z kilku państw UE. Niedawno nawet na terenie Polski padła wygrana w wysokości ponad 26,5 milionów złotych.

Wyniki Lotto: szczęśliwiec wygrał bez wychodzenia z domu

Od grudnia tego roku w Lotto można grać przez internet. Na pierwszą wysoką wygraną osiągniętą tym sposobem nie trzeba było długo czekać. 13 grudnia, czyli przedwczoraj pewnej osobie udało się wygrać aż 142 882,40 złotych. Ten, kto zarobił tę kwotę dzięki swojemu szczęściu, nie udał się nawet do lokalnego punktu Lotto. Wybór numerków, które zapewniły sukces, został dokonany przez komputer w sposób losowy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
DowborPolsat dał im niepowtarzalną szansę. Tylko nieliczni potrafili ją wykorzystaćCzytaj dalej
Gra online to nie tylko ułatwienie, ale także jedna nowa opcja robienia zakładów. Na stronie Lotto można ustawić subskrypcję zakładów. Chodzi o możliwość nakazania komputerowi automatycznego przelewania pieniędzy na zakłady Lotto do czasu wyczerpania zdeponowanych w systemie pieniędzy lub wyłączenia subskrypcji. 13 grudnia padła też druga wygrana o takiej samej wysokości. Tym razem gracz sam skreślił swoje szczęśliwe cyfry w Lotto przy ul. Modlińskiej w Warszawie.

Jak wygrać w Lotto?

Zdaniem matematyków nie ma żadnych prawidłowości w losowanych przez maszynę numerkach. Istnieje jednak sposób, by postawić zakład i mieć pewność, że się wygra. Problem w tym, że jest po prostu nieopłacalny. Prawdopodobieństwo trafienia upragnionej przez wszystkich graczy "szóstki" wynosi 1:13 983 816. Tyle jest kombinacji, w które może ułożyć się 49 biorących w losowaniu liczb. By postawić zakład i z pewnością wygrać, wystarczy "jedynie" kupić tyle kuponów i na każdym skreślić inne liczby. Kosztowałoby to jednak około 42 miliony złotych, a prawdopodobieństwo zarobienia na tym jest bardzo niskie. Nigdy dotąd także nie udało się nikomu wygrać więcej niż 40 milionów.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Legendarna prezenterka TVN przeżywa życiowy dramat. Niszczą ją
  2. Nie mieli dla niej litości. Fatalny finał występu w Milionerach
  3. Plaga oszustw w wielkim banku w Polsce! Uważaj na pieniądze, rozpaczliwy komunikat dla klientów
  4. Znaki zodiaku, które są największymi farciarzami! Jesteś wśród szczęściarzy?
  5. Modne paznokcie: Co będzie HITEM w 2019 roku?
ZAMIANA
Hubert Urbański"Milionerzy": Widzów zamurowało! Nikt nie spodziewał się takich pytańCzytaj dalej
źródło: finanse.wp.pl/dziennikzachodni.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News