Trzymał niemowlę za nogi i wymachiwał nim jak lalką! Oburzające nagranie

Trzymał niemowlę za nogi i wymachiwał nim jak lalką! Oburzające nagranie Źródło: Screenshot z youtube.com

Niemowlę zagrożone śmiercią. To nagranie dosłownie wstrząsnęło internautami. Nie rozumieją zachowania mężczyzny, który wymachiwał niemowlakiem, jakby było nieżywą lalką. Ludzie stali obok i nic nie zrobili.

Pewien mężczyzna z Rosji, który przebywał z żoną na wakacjach w Kuala Lumpur, postanowił, że trochę zabawi się ze swoim małym dzieckiem. Szkoda, że zrobił to w sposób wyjątkowo nieodpowiedzialny. Na szczęście jego brak rozsądku został uwieczniony, a film zobaczyły już odpowiednie służby, które zajmą się całą sprawą. W końcu zagrożone było życie dziecka. Na filmie widzimy całkowicie wstrząsającą scenę, która przyprawia o dreszcz. Mężczyzna - ojciec wspomnianego dziecka - jest uczestnikiem ulicznego performance'u. To, co robi z niemowlakiem, jest straszne.

Niemowlę podrzucane i targane

Podczas filmu mężczyzna stoi z niemowlakiem w rękach. Następnie w rytm muzyki wymachuje nim niczym kawałkiem mięsa - to w lewo, to w prawo. Widzimy jak podrzuca dziecko wysoko, zupełnie nie przejmując się tym, że momentami ledwo je łapie. Raz nawet po wyrzuceniu niemowlęcia przyklaskuje, po czym łapie je szeroko się uśmiechając, jakby to było naprawdę zabawne. Nie brakuje też chwil, gdy ojciec trzyma dziecko za same stopy odwrócone "do góry nogami". DALSZA CZĘŚĆ POD GALERIĄ

Na zewnątrz panuje raczej przeciętna temperatura - większość osób ma długie rękawy. Jednak dziecko ubrane jest tylko w pieluchę. To już sugeruje odpowiedzialność, a raczej jej brak ze strony opiekunów. Poza tym dziwi sam tłum znajdujący się wokół ojca. Niektórzy nagrywają to, co robi mężczyzna, swoimi smartfonami. Stoją tak i... nie reagują. Wszyscy dobrze się bawią, a przecież dziecko jest zagrożone upadkiem, który może skończyć się tragicznie.

Nieodpowiedzialni rodzice poniosą konsekwencje

Okazuje się, że ta sytuacja nie pozostanie bez reakcji służb, które po obejrzeniu materiału postanowiły zainteresować się rodziną z Kuala Lumpur. Aktualnie opiekunowie biologiczni malucha są przesłuchiwani. Nie wiadomo, w jaki sposób na co dzień wychowywana była dziewczynka. Pracownicy opieki podejrzewają, że opiekujący się nią rodzice nie byli w tej kwestii zbyt rozsądni. Już usłyszeli poważne zarzuty. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Posłanka PiS zmarła wczoraj w szpitalu. Wyjątkowo okrutne komentarze internautów, ręce opadają
  2. OKRUTNE! Pielęgniarka przywiązała małe dziecko do łóżeczka i... poszła na kawę
  3. Zarobki Poli Raksy to wielka tajemnica. Jaką emeryturę dostaje?
  4. Okrzyknięto ją „nową Korą”. Kim jest Karolina Gibki?

   

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu