Niemowlę zagrożone śmiercią. To nagranie dosłownie wstrząsnęło internautami. Nie rozumieją zachowania mężczyzny, który wymachiwał niemowlakiem, jakby było nieżywą lalką. Ludzie stali obok i nic nie zrobili.

Pewien mężczyzna z Rosji, który przebywał z żoną na wakacjach w Kuala Lumpur, postanowił, że trochę zabawi się ze swoim małym dzieckiem. Szkoda, że zrobił to w sposób wyjątkowo nieodpowiedzialny. Na szczęście jego brak rozsądku został uwieczniony, a film zobaczyły już odpowiednie służby, które zajmą się całą sprawą. W końcu zagrożone było życie dziecka.

Na filmie widzimy całkowicie wstrząsającą scenę, która przyprawia o dreszcz. Mężczyzna – ojciec wspomnianego dziecka – jest uczestnikiem ulicznego performance’u. To, co robi z niemowlakiem, jest straszne.

Robert Janowski nie przypomina dawnego siebie. Całkiem zmienił wizerunek

Niemowlę podrzucane i targane

Podczas filmu mężczyzna stoi z niemowlakiem w rękach. Następnie w rytm muzyki wymachuje nim niczym kawałkiem mięsa – to w lewo, to w prawo. Widzimy jak podrzuca dziecko wysoko, zupełnie nie przejmując się tym, że momentami ledwo je łapie. Raz nawet po wyrzuceniu niemowlęcia przyklaskuje, po czym łapie je szeroko się uśmiechając, jakby to było naprawdę zabawne. Nie brakuje też chwil, gdy ojciec trzyma dziecko za same stopy odwrócone „do góry nogami”.

DALSZA CZĘŚĆ POD GALERIĄ

Robert Janowski nie przypomina dawnego siebie. Całkiem zmienił wizerunek

Na zewnątrz panuje raczej przeciętna temperatura – większość osób ma długie rękawy. Jednak dziecko ubrane jest tylko w pieluchę. To już sugeruje odpowiedzialność, a raczej jej brak ze strony opiekunów.

Poza tym dziwi sam tłum znajdujący się wokół ojca. Niektórzy nagrywają to, co robi mężczyzna, swoimi smartfonami. Stoją tak i… nie reagują. Wszyscy dobrze się bawią, a przecież dziecko jest zagrożone upadkiem, który może skończyć się tragicznie.

Nieodpowiedzialni rodzice poniosą konsekwencje

Okazuje się, że ta sytuacja nie pozostanie bez reakcji służb, które po obejrzeniu materiału postanowiły zainteresować się rodziną z Kuala Lumpur. Aktualnie opiekunowie biologiczni malucha są przesłuchiwani. Usłyszeli poważne zarzuty znęcania się nad 4-miesięcznym dzieckiem.

Nie wiadomo, w jaki sposób na co dzień wychowywana była dziewczynka. Pracownicy opieki podejrzewają, że opiekujący się nią rodzice nie byli w tej kwestii zbyt rozsądni.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Posłanka PiS zmarła wczoraj w szpitalu. Wyjątkowo okrutne komentarze internautów, ręce opadają
  2. OKRUTNE! Pielęgniarka przywiązała małe dziecko do łóżeczka i… poszła na kawę
  3. Zarobki Poli Raksy to wielka tajemnica. Jaką emeryturę dostaje?
  4. Okrzyknięto ją „nową Korą”. Kim jest Karolina Gibki?

 

 

Gwiazda "M jak miłość" potrzebuje wsparcia. Kariera ją zniszczyła, nie daje rady