Zdjęcie Muńka Staszczyka po wylewie w sieci. Poprosił tylko o jedną rzecz

Zdjęcie Muńka Staszczyka po wylewie w sieci. Poprosił tylko o jedną rzecz Źródło: Wikimedia Commons/Patryk Korzeniecki

Słynny wokalista przeżył wylew. Muniek Staszczyk pokazał się publicznie pierwszy raz, od czasu, gdy przechodził przez trudny okres choroby. Spotkał się z innymi znanymi osobami i poprosił tylko o jedną rzecz.

Wylew Muńka Staszczyka był trudną do zniesienia informacją dla wszystkich fanów jego twórczości. Lekarzom udało się uratować muzyka i ten powoli dochodzi do siebie. Odwiedzili go jego znajomi, którzy pokazali zdjęcie wokalisty i przekazali jedną wiadomość od samego Muńka.

Wylew Muńka Staszczyka wstrząsnął fanami. Artysta miał tylko jedną prośbę

Lider T.Love wylądował w szpitalu w Londynie, po tym, jak stwierdzono u niego wylew krwi do mózgu. Co prawda sam muzyk uspokajał swoich fanów, ale przez długi czas nie pokazywał się publicznie. W końcu wyciekło pierwsze zdjęcie Muńka Staszczyka, po tym, jak odwiedził go Krzysztof "Grabaż" Grabowski z dziennikarzem Krzysztofem Vargą.

- Dziś, po tłoczeniu winyli, odwiedziliśmy z Krzyśkiem Vargą Kolegę Staszczyka Zygmunta. Posłuchajcie, z Muńkiem jest już całkiem nieźle, nawija, żartuje, przedrzeźnia jak za starych dobrych lat. Prosił, żeby Was pozdrowić, co niniejszym czynię! Żyj nam długo Królu - napisał "Grabaż" w mediach społecznościowych.

Na zdjęciu widać, w jakim stanie jest muzyk. Fani ślą pozdrowienia

Zdjęcie ze wspólnego spotkania pojawiło się na oficjalnym Instagramie zespołu T.Love. Zebrało ponad 400 polubień, a fani pisali pod nim komentarze, w których przesyłali pozdrowienia i życzenia dla wracającego do zdrowia muzyka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Dużo zdrowia, Muniek! Dajesz ludziom tyle dobra, teraz jest czas, żeby wróciło do Ciebie! - napisała internautka.

- Zdrówka, bo to w tej chwili jest najważniejsze dla Pana, pana rodziny i pana fanów. A reszta się sama ułoży. Serdecznie pozdrawiam - skomentowała użytkowniczka.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
2. Kim jest wdowa po Kornelu Morawieckim? Choć od lat żyli w separacji, pozostawali w bardzo bliskich stosunkach

- Muniek! My tu słuchamy trójki, jesteś ciągle najlepszy! Nasza generacja! Co jest? Jesteś w Polsce czy u Angoli? Wracaj do nas! Bo bez Ciebie to nie ma Polski! - napisał jeden z fanów.

- Serdeczne pozdrowienia, mam nadzieję, że szybko wróci Pan do całkowitego zdrowia i znów stanie na scenie. Jeszcze raz życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Świetnie Pan wygląda, lepiej bez okularów, przynajmniej nie tak ciemnych - skomentowała internautka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zadziwiający pomysł Lidla na nagradzanie swoich najlepszych klientów
  2. Na studniówkę poszła z... ojcem swojego chłopaka. Sam jej to zaproponował. Powód wzruszy was do łez
  3. Jutrzejszy odcinek programu Katarzyny Dowbor zmiażdży najtwardsze serca. Ogrom rodzinnej tragedii i seria upokorzeń
  4. Niemowlak urodził się zdrowy, zmarł po 14 dniach. Zdruzgotana mama ostrzega przed popularnym błędem, który jej dziecko kosztował życie
  5. Promocja Biedronki to wielkie oszustwo? Wściekli klienci linczują sklep, totalna burza

Źródło: Instagram

Następny artykuł