Molestowanie seksualne to jedna z najgorszych rzeczy, jaką można zrobić, szczególnie jeżeli dotyczy ono najmłodszych. Obok takiego zwyrodnienia nie można przejść obojętnie, w głowie się nie mieści do czego doszło.

Molestowanie seksualne jest okropnym przestępstwem. Nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić, jak można dokonać takiego czynu na drugiej osobie, a co dopiero, kiedy dotyka to nieletnich, w dodatku za przyzwoleniem jednej z najbliższych osób na świecie. Taka sytuacja wydarzyła się w USA.

Babcia pozwoliła na molestowanie wnuczki

Babcie powinny nas kochać bezgranicznie, a zazwyczaj rozpieszczają nas o wiele bardziej niż rodzice i nie wyobrażają sobie, żeby mogła się nam stać jakaś krzywda. Niestety nie w tym przypadku. Tam przemoc była na porządku dziennym. 47-letnia kobieta zgotowała swojej wnuczce piekło, wraz ze swoim młodszym parterem zniszczyli jej dzieciństwo.

35-letnim Shane Alanem Hartleyem od zawsze interesował się małymi dziećmi. Z czasem dowiedziała się o tym jego partnerka i niestety, ale przyzwoliła mu na coś okropnego. Miał on obsesje na punkcie małych dzieci. Babcia 20-miesięcznej dziewczynki zabrała wnuczkę do domu pedofila na północnych przedmieściach Adelajdy. Całe wydarzenie miało miejsce w sierpniu zeszłego roku. Mężczyzna bezwstydnie wykorzystywał dziecko, a 47-letnia kobieta wszystkiemu się przyglądała i kompletnie nic nie robiła, aby zapobiec tragedii.

Na szczęście życiu dziecka niebezpieczeństwo już nie zagraża. Niestety, psychikę będzie już miało zniszczoną do końca życia. Rodzice, którzy kompletnie nie wiedzieli o procederze babci i jej partnera, mają problemy. Dziewczynka wstaje w nocy z krzykiem, nie chciała pozwolić sobie zmieniać pieluszek oraz wchodzić do pokoju gdzie są mężczyźni. Bała się, że znowu stanie jej się krzywda.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pogięło ich! Polscy duchowni osiągnęli szczyt szaleństwa

Molestowanie seksualne w internecie

Policjanci zatrzymali mężczyznę. Odkryli na jego dysku materiały w których była 20-miesięczna dziewczynka. Zostały one również rozesłane do 100 innych pedofilów, którzy chętnie dzielili z innymi filmikami i zdjęciami. Co więcej, na dysku zwyrodnialca znaleziono setki filmów wideo i zdjęć innych roznegliżowanych małoletnich.

Niestety znaleziono również dowody na to, że pewna kobieta z Walii wysłała ponad 120 zdjęć swojej 9-letniej córki w ciągu tylko dwóch miesięcy. To straszne jak zorganizowane jest to środowisko.

Przestępca był już wcześniej znany funkcjonariuszom policji i to właśnie na tle seksualnym dotyczącym małych dzieci. Został skazany na 12 lat pozbawienia wolności. Babcia natomiast została skazana na 4 lata i 4 miesiące więzienia. Rodzice nie poniosą odpowiedzialności za to, nie wiedzieli o niczym i w ocenie sądu mieli pełne prawo zaufać swojej rodzinie i oddać pod jej opiekę dziewczynkę. Nikt nie mógł przewidzieć, że dojdzie do takiej sytuacji.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Była wielką gwiazdą, na koniec życia została sama. Dziś spoczywa „pod kupą zgniłych liści”
  2. Nie żyje menadżer największych sław! Nie miał nawet 40 lat
  3. Przełomowe wyznanie Boczka z Kiepskich. Aktor nie wytrzymał
  4. Znaleźli go w ostatniej chwili. Biedny porzucony psiak na skraju śmierci
  5. Czas pogrzebu od chwili śmierci. Ile dni od śmierci do pogrzebu?

12 PRZERAŻAJĄCYCH zdjęć, których zagadki nie udało się rozwiązać

ŹRÓDŁOrmf.fm

Student dziennikarstwa, pasjonat historii, wielki miłośnik pizzy hawajskiej.