Legenda polskiego rock ‚n’ rolla, Kora Jackowska pozytywnie zaskoczyła swoich miłośników. Gwiazda powróciła do śpiewania, a jej nowe nagranie już krąży w mediach. Fani w całym kraju wpadli w euforii.

Wydawało się, że wokalistka zespołu Maanam już nie powróci na scenę. Zajęta walką z nowotworem jajnika wokalistka, skupiła się na powrocie do zdrowia. Tak upłynęło jej kilka ostatnich lat.

ZOBACZ TAKŻE: Dlaczego Urubko zniknął z bazy pod K2? Znamy jego powody!

Okres ten jednak minął. Jak wynika z relacji menedżerki Kory, Katarzyny Litwin artystka ponownie wstąpiła do studia.

Kora weszła do studia i nagrała reklamę dla jednego z banków. W nowej aranżacji zaśpiewała swój wielki przebój „Krakowski spleen” – powiedziała „Na żywo” Litwin.

ZOBACZ TAKŻE: Afera w Czerwonym Krzyżu! Wszytko przez „niewłaściwe zachowania seksualne”

Nieprzypadkowo padło właśnie na ten utwór. Jego słowa wykorzystane zostały do promocji walki ze smogiem. Kora śpiewa: „Czekam na wiatr, co rozgoni ciemne skłębione zasłony”. W najbliższym czasie ma również ukazać się jej nowa piosenka.

Kora zgodziła się na wykorzystanie w reklamie swojej piosenki, bo bank reklamuje w ten sposób kampanię na rzecz czystego powietrza – twierdzi znajomy artystki.

Kora Jackowska powraca do zdrowia

Chora na nowotwór piosenkarka powoli powraca do formy. By oczyścić swój organizm, przeszła na wegetarianizm i przeprowadziła się na roztocze, gdzie mieszka wraz ze swoim mężem. Dom, w którym przebywa, jest także schronieniem dla bezdomnych zwierząt.

ZOBACZ TAKŻE: Dopiero był bohaterem Polaków, teraz internet wylał na niego szambo

Staramy się żyć w zgodzie z naturą. Ja robię codziennie dla żony sok ze świeżej pokrzywy i dorzucam do tego parę listków brzozy. Za chwilę będę robił sałatkę z mleczu – opowiadał w jednym z wywiadów mąż Kory.

ZOBACZ TAKŻE: Kotulanka miała córkę i syna. Kim są jej dzieci?

Jak wynika z relacji ukochanego gwiazdy, Jackowska uwielbia pracę w ogrodzie, gdzie kultywuje zioła i warzywa. Poprawa stanu zdrowia sprawiła, że coraz częściej i śmielej myśli o powrocie do showbiznesu.

Czy Igrzyska w Pjongczang to porażka polskich sportowców?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...
ródło: pomponik.pl

Zobacz również