wydarzenia
pikio.pl
Patryk Przybyłowski - 22 Września 2020

Na miejscu roi się od służb, trwa niebezpieczna walka z czasem. Tragiczne wydarzenia na zachodzie Polski

Tragiczne wydarzenia rozgrywają się właśnie na zachodzie Polski. Media właśnie przekazały wiadomość o wielkiej akcji służb, które muszą opanować niebezpieczną sytuację. Nie wiadomo jeszcze, do kiedy potrwają utrudnienia.

Feralne wydarzenia miały miejsce na trasie pociągu linii E59, przebiegającej między Poznaniem i Wrocławiem. Na odcinku miedzy Rawiczem a Bojanowem, robotnicy uczestniczący w pracach modernizacyjnych dokonali niebezpiecznego odkrycia.

Ewa Kasprzyk porażające informacje tajemnicaPorażające informacje o Ewie Kasprzyk. Wszystko trzymała w tajemnicy, bardzo smutne doniesieniaCzytaj dalej

Okazało się, że źródłem całego zamieszania stał się niewybuch, na który natrafili robotnicy. Na miejsce pilnie wezwano saperów, którzy mają za zadanie zneutralizować niebezpieczeństwo. Oczywiście ruch pociągów został wstrzymany do odwołania.

Niepokojące wydarzenia na zachodzie kraju

- Wstrzymany ruch pociągów między Rawiczem a Bojanowem po odnalezieniu niewybuchu na trasie kolejowej E-59 łączącej Poznań z Wrocławiem. Trasa jest modernizowana, niewybuch znaleźli robotnicy podczas prac budowlanych - czytamy na TT Radia Zet.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż zamontował ukrytą kameręMąż zamontował w domu ukrytą kamerę. Na jaw wyszła koszmarna prawda, najbardziej cierpiały dzieciCzytaj dalej

- Ze względów bezpieczeństwa wstrzymano ruch pociągów na odcinku pomiędzy Rawiczem a Bojanowem – potwierdził Polskiej Agencji Prasowej Radosław Śledziński z zespołu prasowego PKP PLK. Dodał również, że niewybuch został znaleziony około godzin 11:50 przez robotników uczestniczących w pracach modernizacyjnych na tym odcinku trasy.

Dzisiaj grzeje:

1. Z ostatniej chwili: nie żyje aktor znany z największych hitów na TVP, TVN i Polsacie. Ogromna strata

2. Wszyscy widzieliśmy jego filmy, nie żyje. ”Żegnaj, miłości mojego życia”

3. Mamy potwierdzenie, uczniowie długo nie wrócą do szkół. Porażające informacje z kilku polskich placówek

Przewoźnicy operujący na wyżej wymienionej trasie organizują obecnie komunikację zastępczą dla pasażerów. Według wstępnych ustaleń władz lokalnych, utrudnienia mogą potrwać do ok. 15:00.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Samolotem, w którego katastrofie zginęła Anna Jantar, miała lecieć inna wielka gwiazda. Zrezygnowała w ostatniej chwili
  2. Ogromna tragedia na drodze. Nie żyje 17-letni sportowiec, zginął przez jeden istotny szczegół
  3. 500 plus już nie na każde dziecko? Na jaw wyszły porażające dane, wielu Polaków może ucierpieć
  4. Skandal. Emerytka wyciągnęła przeterminowane jedzenie z kontenera. Grozi jej 10 lat więzienia
  5. Krzysztof Jackowski miał porażającą wizję. Chwilę później zmarła najbliższa mu osoba, bardzo przykre
  6. Nie do wiary, z ilu jaj Pudzianowski zjada jajecznicę. Ze zdumienia można złapać się za głowę

Rodzice - poród14 godzin po porodzie rodzice usłyszeli cichy dźwięk. Chwilę później zalali się łzamiCzytaj dalej

Źródło: Onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News