Wydarzenia wstrząsnęły światem
Pikio.pl
Monika Majko - 21 Września 2020

Ratownicy cały czas walczą o życie poszkodowanych, sytuacja jest dramatyczna. Są ranni i ofiary śmiertelne tragedii zagranicą

Wydarzenia wstrząsnęły całym światem, media przekazały wiadomości o ogromnej tragedii zagranicą. Wciąż trwa dramatyczna akcja ratunkowa, służby z poświęceniem walczą o życie poszkodowanych osób.

Wydarzenia zszokowały świat, media przekazały tragiczne informacje o dramacie, jaki rozegrał się w Indiach. Trwa akcja ratunkowa, służby walczą o życie poszkodowanych. Świadkowie zdarzenia twierdzą, że w wyniku zdarzenia mogło ucierpieć nawet 60 osób.

Wydarzenia z Indii wstrząsnęły światem

Do katastrofy budowlanej w Indiach doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek w mieście Bhiwandi, znajdującym się 40 kilometrów od Bombaju. Zawaliła się część bloku mieszkalnego, mieszkańcy próbowali uciekać zaraz po tym, kiedy zauważyli pojawiające się pęknięcia w murach budynku. Niestety, wielu z nich zostało uwięzionych pod gruzami.

- Połowa bloku się zawaliła i obawiamy się, że około 25-26 rodzin zostało uwięzionych pod gruzami - poinformował miejscowy urzędnik Pankaj Ashiya, cytowany przez agencję Reutera.

Hanna Śleszyńska - dramatHanna Śleszyńska przeżyła niebywały dramat. Ciężko uwierzyć, jak teraz wygląda jej życieCzytaj dalej

Do tej pory lokalne służby przekazały informacje o co najmniej 10 ofiarach śmiertelnych. Na razie spod gruzów wyciągnięto co najmniej 11 rannych osób. Według relacji świadków, cytowanych przez agencję, pod gruzami budynku mogło zostać uwięzionych nawet 60 osób.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż zamontował ukrytą kameręMąż zamontował w domu ukrytą kamerę. Na jaw wyszła koszmarna prawda, najbardziej cierpiały dzieciCzytaj dalej

Dramatyczne wiadomości z Indii obiegły świat, nie żyje co najmniej 10 osób

Nie podano jeszcze oficjalnej przyczyny zawalenia się budynku, ale okoliczni mieszkańcy wskazują, że 30-letni blok wymagał natychmiastowych napraw. Niestety, ich przeprowadzenie miało być niemożliwe ze względu na restrykcje, wprowadzone z powodu pandemii koronawirusa.

Dzisiaj grzeje:

1. Tragiczna wiadomość, niewyobrażalna strata. Wszyscy wiele mu zawdzięczamy, niestety nie żyje

2. Krzysztof Ibisz pęka z dumy. Nikt się nie spodziewał, gratulacje płyną z całej Polski

3. Wszyscy przemilczeli kluczową rzecz. Od soboty znika ważny zakaz, mamy oficjalne potwierdzenie

Do podobnych katastrof budowlanych w Indiach dochodzi z powodu monsunowych deszczy, które latem nawiedzają ten kraj. W sierpniu br., w wyniku zawalenia się bloku w Mahad, położonym 165 kilometrów od Bombaju, zginęło kilkanaście osób.

Najlepsze newsy dnia:

  1. "Rolnik szuka żony": Przełom w życiu jednej z par. Zbliża się dzień, który wszystko zmieni
  2. Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest siostra Kamila Stocha, złapaliśmy się za głowy. Nigdy się nią nie chwalił
  3. Agnieszka Chylińska pokazała zdjęcie. Fani zamarli, można się przestraszyć
  4. Znana wróżka przepowiedziała przyszłość Kindze Dudzie. Nieprawdopodobna wizja, co na to rodzice?
  5. Polaków czekają głodowe emerytury. Dramatyczne dane wyciekły do sieci, ręce opadają
  6. Alarm dla wszystkich. Są pozornie zdrowe, ich jedzenie powoli osłabia organizm

Rodzice - poród14 godzin po porodzie rodzice usłyszeli cichy dźwięk. Chwilę później zalali się łzamiCzytaj dalej

Źródło: TVN Meteo

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News