Relacje matek z porodówek przerażają. Skandaliczne wydarzenia, które nigdy nie powinny mieć miejsca

Relacje matek z porodówek przerażają. Skandaliczne wydarzenia, które nigdy nie powinny mieć miejsca Źródło: Pexels/Pixabay

Wydarzenia, które mają miejsce na niektórych porodówkach, przerażają. Matki podzieliły się swoimi doświadczeniami związanymi z porodem, a także z okolicznościami tego wyjątkowego zdarzenia. Wygląda na to, ze często to co się dzieje w szpitalach położniczych woła o pomstę do nieba.

Wydarzenia, do których dochodzi na polskich porodówkach, są szokujące. Skalę tego problemu pokazują relacje matek, które zdecydowały się podzielić swoimi przerażającymi historiami, których doświadczyły w szpitalach położniczych. Przez niekompetencje lekarzy poród często staje się prawdziwym koszmarem dla kobiety. 

Skandaliczne wydarzenia na porodówkach 

Wydarzenia, których doświadczyły kobiety na polskich porodówkach są skandaliczne. Kobiety wbrew swojej woli zmuszane były do naturalnego porodu, narażano je na ogromny ból i nie respektowano ich próśb.

Relacje matek na temat okoliczności i przebiegu ich porodu przerażają. Ich historie ewidentnie wskazują na niedopatrzenia związane z funkcjonowaniem polskiej służby zdrowia. Wydarzenia, opisane przez kobiety, nigdy nie powinny mieć miejsca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Relacje matek przerażają

Jedna z matek błagała lekarzy o to, żeby wykonali zabieg cesarskiego cięcia. Kobieta rodziła 14 godzin, a przez końcowe 4 nie była już w stanie wytrzymać gigantycznego bólu. 

-Jak się zachodzi w ciążę, to się rodzi, a nie tnie - usłyszała taki komentarz od lekarza prowadzącego na swoją prośbę.

Sytuacja miała swój tragiczny finał, ponieważ przez nadmierne zwlekanie z cesarskim cięciem, kobieta urodziła martwe dziecko. Winę za tę śmierć powinna ponieść niekompetentna kadra medyczna tego szpitala. 

Bardzo podobną traumatyczną historię opowiedziała pani Amandy z Jędrzejowa, której dziecko udusiło się w łonie matki przez to, ze decyzja o wykonaniu cesarskiego cięcia zapadła o kilka godzin za późno. Jak widać nie są to jednostkowe incydenty. Lekarze bardzo niechętnie decydują się na ten zabieg,mimo że oszczędziłby wielu kobietom ekstremalnego cierpienia. 

Służba medyczna często traktuje pacjentki w protekcjonalny sposób i lekceważy ich skarżenie się na ból. 

-Położna, która pobierała krew, pozwalała sobie na niestosowne komentarze w stylu „nie wiesz, co to znaczy być matką, jak nie rodziłaś dołem” - usłyszała jedna z matek, które poprosiły o cesarskie cięcie.

Takie zachowanie służby medycznej należy natychmiast zgłaszać, żeby zapobiec kolejnym przypadkom tego typu.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Co studiowała Krystyna Pawłowicz? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg
  2. PRZERAŻAJĄCY wygląd Alicji Resich-Modlińskiej. Legenda TVP zniszczyła twarz operacjami plastycznymi
  3. Media martwią się o zdrowie Julii Wieniawy. Jej choroba daje złe znaki
  4. Magda Gessler żąda fortuny od restauracji, w której przeprowadzała "Kuchenne Rewolucje". Ogromne oszustwo
  5. Poszukiwali zaginionej 15-letniej córki pracownika Watykanu. Gdy otworzyli groby ścięło ich z nóg, Jan Paweł II w tle
  6. Pilny alarm IMGW w TVN na piątek i sobotę dla połowy Polski. Sytuacja jest bardzo poważna, lepiej zostańcie w domach
  7. Rodzina aktorki właśnie przekazała wiadomość o jej śmierci. "To koniec"

Źródło: Popularne.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News