Wydało się! Finaliści Top Model zdradzili kto wygra

Wydało się! Finaliści Top Model zdradzili kto wygra Źródło: Fot. Instagram/Top Model Polska TVN

Top Model zmierza ku końcowi. Niedługo przekonamy się, kto wygra tegoroczną edycję. Sami finaliści już zdradzili taką informację. Wiele osób czekało na ten fakt. Kto według nich będzie Top Model?

Top Model to jeden z najpopularniejszych programów w polskiej telewizji. Od lat cieszy widzów, a rywalizacja jest naprawdę zacięta. Przed nami finał sezonu i do samego końca nie jest jasne, kto wygra program... a przynajmniej tego chcieliby producenci. Zdaniem finalistów, sprawa jest już w zasadzie rozstrzygnięta. Program jest nadawany w ramówce TVN od 2010 roku. Od samego początku zdobył wielką popularność i miliony widzów czekają na najważniejszą wiadomość tej jesieni. Wszyscy chcą wiedzieć, kto wygra tegoroczną edycję. Sami finaliści zostali o to zapytani oraz o swoją przyszłość. Uczestnicy mają swoje pasje i prócz modelingu mają plany na inne rzeczy. Na to pytanie najpierw odpowiedział Hubert:

- Na chwilę obecną jeszcze nie obrałem konkretnej drogi, którą będę się poruszał. Mam dużo rzeczy, które mogę zaproponować temu światu. Niektóre rzeczy będą tyczyć się perkusji, czyli zespołu. Inne modelingu, a jeszcze inne makiet i malowania figurek - wyznał jeden z finalistów. Ania ma trochę inne cele w życiu. Chciałaby pozostać w show-biznesie i to tam widzi siebie za klika lat: - Na pewno chciałabym wykorzystać ten modeling tak długo, jak będzie mi to dane. Ale też chciałabym się rozwijać w show-biznesie. Nakręcić swój program, troszeczkę turystyczny, ale też związany z biznesem i psychologią. Mam kilka planów i zobaczymy jak wyjdzie - powiedziała Ania.

Top Model - finał

Do finału dostali się Hubert Gromadzki, Kasia Szklarczyk i Ania Markowska. To oni powalczą o tytuł Top Model. Dwoje z nich w wywiadzie zostało zapytanych, kto według nich ma największe szanse na wygranie siódmej edycji programu. Hubert nie był zbyt wylewny i powiedział, że kibicuje obu dziewczynom. Ania zdradziła trochę więcej:DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Ciężko ocenić. Pracowało się wewnątrz tak naprawdę. Ja co dwa dni mam innego faworyta i tak rozbijam się między Kasią a Hubertem. Siebie absolutnie nie umiem oceniać, więc ten ranking prowadzę poza swoją osobą - zdradziła Ania. Największe szanse na wygraną ma Kasia. Wielu internautów oraz uczestnicy Top Model wymieniają jej nazwisko jako faworyta do tytułu. Nie ma co się dziwić, w końcu miała fenomenalne sesje i to ona została przez jury najczęściej wyróżniana. Wydaje się, że to ona wygra tę edycję programu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Marta Kaczyńska: Mężowie z przeszłości skrywają mroczne tajemnice
  2. Piotr Żyła: Nowa dziewczyna to jego największa tajemnica
  3. Kim jest żona Mateusza Morawieckiego? Premier ukrywa ją przed mediami
  4. Kryzys w związku. 10 sygnałów, że to już się NIE UDA
  5. Zdrada męża. Wiemy JAK SPRAWDZIĆ i co robić dalej PO ZDRADZIE
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News