Wyciekły zdjęcia! 100-letni Kirk Douglas całuje się z Catherine Zetą-Jones!

Wyciekły zdjęcia! 100-letni Kirk Douglas całuje się z Catherine Zetą-Jones!

Należy zacząć od tego, że Kirk Douglas, legendarny hollywoodzki aktor w grudniu tego roku skończy 101 lat. Wiek oraz fakt, że od 1954 roku ma żonę, nie przeszkadza mu w obcałowywaniu ponad 50 lat młodszej Catherine Zety-Jones.

Legendarny aktor Kirk Douglas został niedawno przyłapany na czułych pocałunkach w usta z Catherine Zetą-Jones. Wszystko działo się podczas rodzinnej uroczystości, zaś tuż obok siedziała żona aktora, Anne Buydens-Douglas. Teoretycznie oburzonych można jednak uspokoić. Catherine Zeta-Jones jest synową Kirka Douglasa. W 2000 roku wzięła ślub z jego synem Michaelem Douglasem i od tamtego czasu aktorzy pozostają małżeństwem. Czy to jednak uprawnia go do pocałunków z Catherine Zeta-Jones?

Rodzinne sekrety

Kilka lat temu legendarny aktor postanowił opisać wszystkie sekrety i szczegóły swojego życia. Nie zrobił tego sam. Wraz z żoną, obecnie 98-letnią Anne Buydens-Douglas, podzielili się swoją wspólną biografią. Wynika z niej, że oboje spędzali swoje życie w atmosferze dość swobodnej. Chociaż o skandalach wokół Kirka Douglasa niejedno było wiadomo już od dawna, to niewiele osób wiedziało, że jego żona także pozwalała sobie na liczne "skoki w bok". - Kirk nigdy nie ukrywał przede mną swoich skoków w bok. Opowiadał mi o wszystkim ze szczegółami. Chciałam wiedzieć, co robi, a nie dowiadywać się tego z plotek. On miał więcej kochanek niż ja kochanków. W ogóle mi to nie przeszkadzało. Wiedziałam, że kocha tylko mnie - zdradziła na łamach wspólnej biografii Anne Buydens-Douglas.

Otwarte małżeństwo

Para wydaje się więc niezwykle postępowa, chociaż oboje urodzili się grubo przed II wojną światową. Zdaniem obojga małżonków romanse i przelotne związki z innymi osobami nigdy nie osłabiły ich miłości. - Kirk nigdy nie ukrywał przede mną swoich romansów. Ja miałam ich mniej, ale także wiązałam się z innymi partnerami - podkreśliła jeszcze raz żona aktora w innej części książki. - Jako Europejka rozumiałam, że to nierealistyczne, aby wymagać w małżeństwie pełnej wierności - dodała. Nic więc dziwnego, że Anne Buydens-Douglas nie przeszkadzają czułe pocałunki wymieniane przez jej męża z atrakcyjną synową. W końcu i tak wszystko zostaje w rodzinie. fot. screenshot/pudelek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News