Skandale z udziałem piosenkarki powoli zaczynają się nudzić. Od dłuższego czasu Dorota Rabczewska, czyli Doda, znana jest przede wszystkim z awantur i rozstań z kolejnymi chłopakami. Tym razem szykuje się jednak prawdziwy wstrząs. To może zagrozić karierze Dody.

Doda, chociaż jest uzdolnioną piosenkarką, od pewnego czasu nie słynie z nowych przebojów i singli. Media są dużo bardziej zainteresowane skandalami i prywatnym życiem piosenkarki. Nic dziwnego, skoro każdy jej związek kończył się poważną aferą, paleniem ubrań lub pozwami sądowymi.

Media dotarły do nagranej rozmowy nieustalonych osób z byłym chłopakiem Dody – Emilem Haidarem. Na nagraniach słychać, jak szantażują oni swojego rozmówcę. Mężczyzn, zdaniem mediów, miał wynająć obecny partner piosenkarki, Emil Stępień.

– Ona też nie cofnie się przed niczym – mówi jeden z mężczyzn na nagraniu. – Zniszczy pana ojca, zniszczy pana rodzinę. Po co? Po co? Później wsiądą nie tylko na pana ojca, braci, na tych z którymi macie kontakt – dodaje.

Wszystko rozbija się o podpisanie jakichś dokumentów, czego żąda od Haidara Doda. On zaś chce, żeby zapłaciła za naprawę samochodu, który wcześniej mu zniszczyła. Jak się okazuje jednak – Dorota Rabczewska ma silne umocowania w różnych miejscach, co także wyjaśnia szantażujący mężczyzna.

– Ja panu powiem – tak, tylko musi pan wziąć pod uwagę, że ona czuje swoją siłę poprzez to, że jest medialna, że ma poparcie takie, że tu zadzwoni do takiego prezesa, tu pogada i „Tak, tak, tak pani Doroto, wszystko będzie tu zrobione cacy” – tłumaczy szantażysta.

Jeśli okaże się, że mężczyźni na Haidara zostali nasłani z inicjatywy piosenkarki, może to oznaczać dla niej poważne problemy. Kto wie, czy nie skończy to kariery Dody.

Źródło: pudelek.pl

...

Zobacz również

Największe seksskandale w polityce [ZOBACZ!]